مایع تمیز کننده همه کاره مادرز 

کد محصول:  
87145

مشخصات کلی

کاربرد: تمیزکننده
حجم: ۱۸۹۲۵ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا
 

ویژگی ها

 مناسب برای سطوح مختلف
پاک کننده قوی چربی و گرد و خاک
سازگار با محیط زیست
قابل استفاده برای وسایل منزل

 معرفی محصول

 محلول تمیز کننده حرفه ای همه کاره مادرز  محصولی با کیفیت عالی و با غلظت بالا و مناسب برای شستشوی طیف وسیعی از سطوح می‌باشد. این محلول قابلیت بازگشت پذیر بودن به طبیعت را دارد و هیچ گونه آلودگی را متوجه محیط زیست نمی کند. محلول تمیز کننده حرفه ای همه کاره مادرز در ترکیب با آب خاصیت حلالیت قوی پیدا می‌کند و همچنین باعث فعال شدن سورفکتانت ها شده است که به موجب آن به راحتی تمام جرم ها، روغن و گریس را در خود حل کرده و از بین می برد.

  طریقه مصرف

پیشنهاد می شود برای استفاده از این محصول از بطری اسپری کننده محلول همه کار مادرز و یا هر بطری دیگری که قابلیت اسپری کردن داشته باشد، استفاده کنید. البته باید دقت کرد که بسته به نوع تمیز کاری میزان ترکیب این محلول با آب متفاوت است. 
میزان ترکیب بر اساس نوع تمیز کاری به شرح زیر است:
مصارف عمومی: ۱ به ۱۵ (۱:۱۵) (یک لیتر از محلول تمیز کننده حرفه ای همه کاره مادرز با ۱۵ لیتر آب ترکیب شود)
پاک کردن موکت، فرش، وینل و لوازم داخلی خودرو: ۱ به ۱۰ (۱:۱۰)
لکه های سمج و سر سخت: ۱ به ۵ (۱:۵)
پاک کردن موتور، تایرها و رینگ ها: ۱ به ۳ (۱:۳)
بعد از آماده سازی و ترکیب محلول با آب در داخل بطری، محلول رقیق شده را بر روی سطح مورد نظر اسپری کنید و کمی صبر کنید و بعد با دستمال تمیز آلودگی ها و جرم ها را پاک کنید.

  مورد استفاده

تمیز کننده حرفه ای همه کاره مادرز مناسب برای شستشوی موکت ها و فرش های خودرو، پارچه ها، لوازم داخلی وینل، قطعات موتور، گلگیر و سپر، چرخ و تایر و بدنه خودرو است. به دلیل قدرت پاک کنندگی بالای این محصول، استفاده از آن برای از بین بردن لکه های سمج و سر سخت قبل از شستشوی کامل پیشنهاد می شود. این محصول مقرون به صرفه شرکت مادرز مناسب برای کاروش ها و همچنین نمایشگاهای خودرو بسیار مناسب است.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته، استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.