برس شست و شوی بلند مادرز 

قیمت: ۲۳۵٬۶۰۰ تومان
کد محصول:  
155800

مشخصات کلی

کاربرد: برس شست و شوی داخل گلگیر
تعداد: ۱ عدد
کشور سازنده: چین تحت لیسانس آمریکا

ویژگی ها

مناسب تمیز کردن خودرو
دارای تارهای نرم
مقاوم در برابر مواد شوینده

معرفی محصول

شاید به جرات می‌توان گفت گلگیر خودرو یکی از سخت ترین قسمت های خودرو برای پاک کردن است، این قسمت از وسیله نقلیه شما در تماس با جاده بیشترین جرم ها و آلودگی ها را به خود جذب می‌کند و تمیز کردن آن به مراتب کاری سخت و دشوار است. شرکت مادرز با طراحی برس شست و شوی داخل گلگیر دسته بلند، کمک شایانی به خودرو دوستان کرده است. طراحی ارگونومیک، دسته راحت، برس نرم و سبک این محصول به شما این امکان را می‌دهد تا تمامی قسمت های غیر قابل دسترس گلگیر را پاک کنید. از این محصول ویژه شرکت مادرز می‌توان برای پاک کردن رینگ و سپر پلاستیکی خودرو استفاده کرد. برس نرم این محصول هیچ گونه خط و خشی بر روی سطح بر جا نمی‌گذارد.

طریقه مصرف

مقداری آب و کف در سطلی تهیه کنید و با استفاده از برس شست و شوی داخل گلگیر دسته بلند مادرز شروع به تمیز کردن قسمت های مورد نظر نمایید. استفاده از شامپوهای شست و شوی شرکت مادرز برای تمیزی هرچه بیشتر توصیه می‌شود.

مورد استفاده

برس شست و شوی داخل گلگیر دسته بلند مادرز برای کلیه سطوح داخل گلگیر، سپرهای پلاستیکی و رینگ مناسب می‌باشد.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته، استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.