اسپری ترمیم رنگ مشکی مادرز جدید

قیمت: ۳۰۳٬۳۰۰ تومان
کد محصول:  
46110

مشخصات کلی

کاربرد: بازگرداندن براقیت اصلی
حجم: ۳۰۰ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

مناسب برای روی لاستیک یا وینیل آفتاب سوخته
قابل استفاده در نواحی تنگ و غیرقابل دسترسی مانند گلگیر و موارد دیگر
لایه محافظتی طولانی و ماندگار دارد و از خراب شدن بیشتر جلوگیری می کند

معرفی محصول

Back-to-Black TRIM&PLACTIC RESTORER
اسپری بک تو بلک مادرز ضمن بازگرداندن براقیت اصلی و پاک کردن عمیق سطح، از آن در برابر اثرات منفی نور خورشید و اکسیداسیون محافظت می کند. این محصول روی سپر خودرو، دستگیره ها، دریچه کولر، داشبورد، برف پاک کن، تایر و قسمت های پلاستیکی درب و پنجره ها قابل استفاده است.

طریقه مصرف

استفاده از Back To Black روی سطوح غیر مشکی برای براقیت بیشتر سطح مجاز است ولی روی سطوح پلاستیک شفاف و سطوح رنگ شده نباید استفاده شود. برای مصرف مقداری از محصول را روی سطح مورد نظر بریزید و پخش کنید .اجازه دهید برای چند دقیقه روی سطح بماند تا به عمق نفوذ کند. سپس با استفاده از یک پد یا دستمال مناسب روی آن بکشید و باقیمانده تمیزکننده را از روی سطح پاک نمایید.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته، استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.