اسپری شست و شوی رینگ و لاستیک M TECH مادرز جدید

قیمت: ۱۸۴٬۶۰۰ تومان
کد محصول:  
25924

مشخصات کلی

کاربرد: براق کننده 
حجم: ۷۱۰ میلی لیتر 
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

محافظت کننده 
بالا بردن طول عمر سطح
*ایجاد لایه محافظتی

معرفی محصول

اسپری شوینده رینگ و لاستیک مدل ام تک مادرز به طور خاص برای تمیزی رینگ و تایر تولید شده است. این محصول عاری از هرگونه اسید بود و به سرعت و آسانی سطح رینگ و تایر را تمیز می کند. بی‌خطر برای سطوح رنگی، سطوح بدون پوشش محافظ رنگ، سطوح آلیاژی، استیل و کروم، است. طراحی نازل این اسپری به گونه ای است که محلول با سرعت در رینگ و لاستیک نفوذ می کند و موجب حل شدن تمامی جرم ها، گرد و خاک، گریس و روغن می شود و با فشار مستقیم آب از بین می برد. تکنولوژی به کار رفته در تمیز کننده رینگ و تایر مادرز سری ام تک به گونه است که نیاز به خشک کردن رینگ بعد از شست و شو با آب نمی باشد.

مورد استفاده

اسپری شوینده رینگ و لاستیک مدل ام تک مادرز مناسب برای تمیز کردن تمامی رینگ ها و تایرها می باشد.

طریقه مصرف

کافی است اسپری شوینده رینگ و لاستیک مدل ام تک مادرز را روی رینگ و لاستیک سرد اسپری کنید. کمی صبر کنید سپس با فشار آب رینگ و لاستیک را شست و شو دهید.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته، استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.