اسپری کارواش فوق سریع حرفه ای مادرز جدید

قیمت: ۲۳۶٬۸۰۰ تومان
کد محصول:  
85624

مشخصات کلی

کاربرد: براق کننده
حجم: ۷۱۰ میلی لیتر 
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

اضافه کردن به درخشندگی با ضخامتی قابل توجه
مناسب کلیه رنگ ها
ایجاد فیلم و پوشش درخشان بر روی رنگ
سریع ترین روش برای تمیز کاری و واکس بدنه

معرفی محصول

اسپری کارواش فوق سریع حرفه ای مادرز به گونه ای فرموله شده است که عاری از هرگونه سیلیکون می باشد. حفاظت از رنگ بدنه و درخشندگی بی‌نظیر از جمله ویژگی های این شوینده فوق سریع مادرز است. استفاده از اسپری کارواش فوق سریع حرفه ای مادرز بسیار ساده و کاملا بی خطر برای تمامی سطوح رنگی، است. همچنین از این اسپری برای سطوح کدر و وینل می توان استفاده کرد.

مورد استفاده

بیشترین مورد استفاده از اسپری کارواش فوق سریع حرفه ای مادرز در نمایشگاه های لوکس خودرو برای تمیزی و برق انداختن سریع بدنه خودرو است.

طریقه مصرف

کافی است محلول کارواش فوق سریع حرفه ای مادرز را روی سطح مورد نظر اسپری کنید و با دستمال و یا حوله تمیز و ضد و خش بدنه را پاک کنید. استفاده از دستمال مایکروفایبر نانو مادرز برای اعمال این محصول بر روی بدنه پیشنهاد می شود.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته، استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.