بمب تهویه مادرز جدید

قیمت: ۱۹۸٬۱۰۰ تومان
کد محصول:  
6810

مشخصات کلی

کاربرد:از بین برنده بوی اتومبیل
حجم: ۵۷ گرم
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

رفع بوی بد کانال کولر و اتاق خودرو
از بین بردن تمامی میکروارگانیسم های داخل کانال کولر
ایجاد رایحه دلنشین خودرو های صفر کیلومتر در داخل اتاق خودرو
ماندگاری دائمی

معرفی محصول

از بین برنده بوی اتومبیل Mothers Ref Odor Eliminator & Refresher یک خوشبو کننده به تنها نیست ، بلکه یک راه حل دائمی و مؤثر برای خنثی سازی و از بین بردن بوی سخت گیر در اتومبیل ، کامیون یا SUV شما فراهم می کند. این نرم افزار دارای فناوری مدیریت کامل Malodor ™ (CMM ™) با نیروهای بین مولکولی است که بوى نا مطبوعى را شناسایی کرده و آنها را خنثی می کند.
این فرایند منحصر به فرد تا ۹۹٪ بوهای ناخواسته از مواد غذایی ، دود ، کپک ، حیوانات اهلی و غیره را از بین می برد و از بین می برد. ، با نفوذ به سیستم تهویه وسیله نقلیه شما ، شامل الیاف فرش و سایر اثاثه یا لوازم داخلی برای محاصره مولکول های بو و بمب گذاری آنها برای همیشه.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته، استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.