روغن موتور 5W-30 کاسترول مدل Magnatec 

کد محصول:  
870755

مشخصات کلی

کاربرد: موتورهای بنزینی
حجم: ۱ لیتر
کشور سازنده:ایران

ویژگی ها

گرانروی: ۵W-۳۰
پایه روغن: سینتتیک
استاندارد کیفیت: SM

معرفی محصول

روغن موتور Magnatec Fuel Saver  کاسترول ۵W-۳۰ SM، به گونه ای طراحی شده است که به طور قابل توجه ای مصرف سوخت را کاهش می دهد. مولکول های مغناطیسی هوشمند در این روغن موتور علاوه بر کاهش میزان مصرف سوخت موجب محافظت از قطعات داخلی موتور در برابر خوردگی و ساییدگی می شود.
طبق تحقیقات صورت گرفته بیشترین میزان خوردگی (در حدود ۷۵ درصد) زمانی اتفاق می افتد که موتور روشن و گرم است. وقتی موتور متوقف می شود روغن موتور از سطوح حساس مکانیکی در تماس با یکدیگر جدا می شود و به مخزن روغن موتور ( کارتل) باز خواهد گشت که در نتیجه سطوح حساس مکانیکی داخل موتور بدون پوشش محافظ روغنی در معرض آسیب های جدی قرار می گیرد. البته استفاده از روغن موتور هوشمند کاسترول باعث می شود که لایه ای از روغن مثل آهن ربا به سطح مورد نظر بچسبد و با ایجاد لایه روغنی از سطح فلز در تماس با فلز دیگر محافظت کند. این روغن موتور به گونه ای طراحی شده است که مناسب خودروهای بنزینی و ون های سبک است. 

معرفی تولید کننده

شرکت کاسترول به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت تولید روغن¬های روان کننده و گریس است که مورد استفاده بسیاری از شرکت های تولید کننده مانند شرکت های خودروسازی، هواپیما و کشتی سازی و مصارف صنعتی در سراسر جهان است. دفتر اصلی این شرکت در انگلستان است و به طور مستقیم با ۴۶ کشور همکاری می کند.