اسپری تمیز کننده داخل خودرو سوناکس 

قیمت: ۲۵۵٬۵۰۰ تومان
کد محصول:  
032112000-544

مشخصات کلی

کاربرد: تمیزکننده
حجم: ۵۰۰ میلی لیتر
کشور سازنده: آلمان

ویژگی ها

نفوذ به الیاف
شفاف کردن رنگ
تمیز کننده فوق العاده
قابل استفاده برای قسمت های چرمی و پلاستیکی

معرفی محصول

SONAX Interior Cleaner یکی از محصولات باکیفیت و کاربردی شرکت «سوناکس» (Sonax) است. این محصول به‌ منظور افزایش نظافت داخل خودرو طراحی شده است. با کمک این اسپری می‌توانید قسمت‌های مختلف پلاستیکی و چرمی داخل اتاق خودرو را تمیز کنید. این محصول حجمی برابر ۵۰۰ میلی‌لیتر و بوی مطبوعی دارد؛ ازاین‌رو استفاده از آن در فضای داخل خودرو را معطر می‌کند. این اسپری تمیزکننده از قدرت پاک‌کنندگی بالایی نیز برخوردار است و می‌تواند بدون آسیب‌رساندن به سطوح، آلودگی‌ها را برطرف کند.
روکش صندلی، داشبورد و کفپوش‌های لاستیکی، چرمی و موکتی را می‌توان با این اسپری تمیز کرد. این اسپری گزینه‌ای مناسب برای تمیزکردن فرش و موکت محسوب می‌شود. ازآنجایی‌که این محصول به ‌شکل اسپری روی سطح موردنظر پاشیده می‌شود، از قدرت نفوذ بالایی برخوردار است و می‌توان آن را روی محل‌های دور از دسترس پاشید.

نحوه استفاده

تمیزکننده داخل خودرو سوناکس مدل Interior Cleaner را روی سطح مورد نظر اسپری کنید و پس از چند لحظه، با حوله مایکروفایبر یا جاروبرقی پاک کنید.

  معرفی تولید کننده

وقتی صحبت از محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می شود، سوناکس SONAX در رتبه اول قرار دارد. سوناکس SONAX با داشتن بیش از ۶۵ سال سابقه و تجربه در تولید محصولات باکیفیت برتر، پیشرو در بازار آلمان و بازارهای بین المللی است و رضایت مشتریان نتیجه مثبت این  عملکرد است.