دستمال ضد بخار و تمیز کننده رین ایکس 

کد محصول:  
630040

مشخصات کلی

کاربرد:دستمال ضد بخار شیشه
تعداد: ۱ عدد
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

تمیز کننده و ضد بخار کننده شیشه، آینه و پنجره
ماندگاری طولانی مدت
ایجاد درخشندگی
مناسب برای همه نوع شیشه

معرفی محصول

دستمال تمیزکننده و ضد بخار رین ایکس-RAIN X با قدرت بالای خود شیشه ها و آینه را از هرگونه آلودگی تمیز کرده و بدون برجای گذاشتن هیچ اثری آن را براق می کند.
فرمولاسیون قوی استفاده شده در ساخت دستمال تمیزکننده و ضد بخار رین ایکس-RAIN X باعث شده تا براحتی اثر حشرات، خاک، صمغ درختان و دوده را ازبین برده و درضمن بخار را بطور کلی از روی شیشه محو می کند. قبل از بخار کردن شیشه ها بطور کلی آن ها را از بین ببرید. 

طریقه مصرف

ابتدا پاکت دستمال را از محل مورد نظر باز کرده
بصورت دایره شکل و محکم شیشه را با دستمال پاک کرده
در آخر با دستمال مایکروفایبر یا دستمال کاغذی بسیار لطیف سطح شیشه را پاک کرده و بدون هر گونه بخاریو  با دیدی شفاف رانندگی نمایید

معرفی تولید کننده

به مدت ۴۰ سال است که محصولات رین ایکس-Rain‑X به رانندگان برای بهترین عملکرد خودروشان کمک می کند. محصولاتی مانند تیغه برف پاک کن ها و شیشه شوی رین ایکس-Rain‑X که تماما با فرمولاسیون انحصاری و خاص رین ایکس-Rain‑X تولید شده است.
در چند سال اخیر کمپانی رین ایکس-Rain‑X شروع به تولید دیگر محصولات مرتبط با محافظت و نگهداری خودرو نموده محصولاتی از جمله اسپری لاستیک، محصولات کارواش، واکس ها، پاک کننده اثر حشرات و پولیش چراغ خودرو. تمامی محصولات کمپانی رین ایکس-Rain‑X جهت رفاه حال مشتری و بهبود عملکرد خودرو های سواری می باشد.