اسپری داشبورد کاکپیت اسپرت سوناکس جدید

قیمت: ۲۵۵٬۵۰۰ تومان
کد محصول:  
357241-544

مشخصات کلی

کاربرد: تمیزکننده و محافظ قطعات پلاستیکی داخل خودرو
حجم: ۵۰۰ میلی لیتر
کشور سازنده: آلمان

ویژگی ها

ضد گرد و غبار
ایجاد طراوت و بوی خوش
فاقد سیلیکون
دوستدار محیط زیست

معرفی محصول

SONAX Cockpit Spray Protector de interiores  یک مات کننده با رایحه خوش است که فقط مخصوص داشبورد بوده و به بهترین نحو آن را نو و تمیز می کند و بوی دل نوازی دارد. همه ما از براقیت در هر موردی لذت می‌بریم و علاقه به براق شدن تمامی قطعات ماشین داریم اما این براقیت برای داشبورد ضرر دارد براقیت به وسیله چرب شدن میسر می‌شود و این چربی هم بعد از مدتی خاک و ذرات معلق در هوا را جذب می‌کند. با در معرض آفتاب قرار گرفتن داشبورد و گرم شدن آن بعد از مدتی باعث پوک شدن آن می‌شود؛ بنابراین این محصول با ایجاد لایه محافظ بر روی داشبورد خودرو از خراب شدن جلوگیری کرده و از آن در برابر اشعه‌های مضر خورشید مراقبت می‌نماید.
این محصول پاک کننده و محافظ تمامی قطعات پلاستیکی خودرو از جمله داشبورد می باشد. که دارای خاصیت ضد گرد و غبار و ضد الکتریسیته ساکن می باشد.

  معرفی تولید کننده

وقتی صحبت از محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می شود، سوناکس SONAX در رتبه اول قرار دارد. سوناکس SONAX با داشتن بیش از ۶۵ سال سابقه و تجربه در تولید محصولات باکیفیت برتر، پیشرو در بازار آلمان و بازارهای بین المللی است و رضایت مشتریان نتیجه مثبت این  عملکرد است.