پولیش و واکس سری Xtreme هایبردنت سوناکس 

قیمت: ۵۳۴٬۵۰۰ تومان
کد محصول:  
202200

مشخصات کلی

کاربرد: شفافیت رنگ های مات و آسیب دیده 
حجم: ۵۰۰ میلی لیتر 
کشور سازنده: آلمان

ویژگی ها

اثر گذاری بالا برای لایه های رنگی
درخشندگی بی نظیر

معرفی محصول

SONAX XTREME Polish & Wax ۳ Hybrid NPT پولیش و واکس سری اکستریم هایبرید نت سوناکس محصولی برای بدنه خودرو است. این محصول با اثر گذاری بالا برای لایه های رنگی که در معرض آب و هوا آسیب دیده اند استفاده می شود و شفافیت رنگ های مات و آسیب دیده را باز می گرداند. پولیش و واکس سری اکستریم هایبرید نت سوناکس حاوی پودر فوق العاده نرم اکسید آلومینیوم، برای ترمیم آثار ناشی از شست و شوی غلط، رد ناخن و دیگر عوارض ناشی از استهلاک رنگ است. فن آوری جدید هایبرید نت پروتکشن درخشندگی بی نظیر را ایجاد می کند و باعث لغزش و نماندن قطرات آب روی بدنه خودرو می شود.

طریقه مصرف 

ابتدا خودرو را با شامپو براق کننده غلیظ ۱ لیتری سوناکس-کد۳۱۴۳۰۰ بشویید و با حوله مایکرو فایبر سوناکس-کد۴۵۰۸۰۰ کاملا خشک کنید. پولیش و واکس سری اکستریم هایبرید نت سوناکس را قبل از مصرف کاملا تکان دهید و محتوی آن را به میزان مساوی روی سطح بدنه پخش کنید و بلافاصله توسط حوله مایکرو فایبر مصرف خارجی دو عددی سوناکس-کد۴۱۶۲۴۱ یا حوله مایکروفایبر نرم مخصوص سوناکس-کد۴۵۰۷۰۰ آن را مالش دهید. هر بار یک پنل از خودرو مانند گلگیر، کاپوت، سقف و … را در یک مرحله پوشش دهید. باقی مانده های احتمالی پولیش را که ممکن است در یک جا بیش از حد مانده باشد قبل از خشک شدن با مالش دادن بردارید. این محصول را می توانید با استفاده از دستگاه پولیش هم استفاده کنید.

توجه: پولیش و واکس سری اکستریم هایبرید نت سوناکس را روی سطوح پلاستیک رنگ نشده استفاده نکنید. از استفاده محصول روی سطح داغ بدنه و یخ زدن آن جلوگیری کنید. همچنین این محصول را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

  معرفی تولید کننده

وقتی صحبت از محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می شود، سوناکس SONAX در رتبه اول قرار دارد. سوناکس SONAX با داشتن بیش از ۶۵ سال سابقه و تجربه در تولید محصولات باکیفیت برتر، پیشرو در بازار آلمان و بازارهای بین المللی است و رضایت مشتریان نتیجه مثبت این  عملکرد است.