پولیش چراغ رین ایکس 

کد محصول:  
800001810

مشخصات کلی

کاربرد: محافظت کننده
حجم: ۱۴۸ gr 
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

مناسب چراغ خودرو
از بین برنده خط و خش
از بین برنده ماتی
براق کننده

معرفی محصول

برگرداندن پلاستیک شفاف چراغ ها به حالت اولیه با از بین بردن زردی و تاری پلاستیک ها 
پا کننده گی عمیق و عالی تنها در چند مرحله سریع
ایجاد دید بهتر برای راننده با تمیز شدن چراغ ها 
با محصول هد لایت ری استوریشن دیگر نیازی به تعویض چراغ ندارید    

طریقه مصرف

مرحله۱: ابتدا خاک های روی چراغ را تمیز می کنید.
مرحله ۲: با اسپری ( لوبریکنت ) چراغ ها و کلیه پد ها را اسپری کنید.
مرحله ۳: با پد شماره ۱ به صورت قطری و مورب و محکم کل قسمت های چراغ  را پولیش کنید تا اینکه کل جداره چراغ بافت روشن و یکپارچه بگیرد سپس با دستمالی چراغ ها را تمیز کنید. توجه :در انتها ی این مرحله کلیه زرد شدگی چراغ باید از بین رفته باشد ولی کدر بودن چراغ طبیعی است که در قدم های بعد به رفع آن می پردازیم.
مرحله ۴: با پد شماره ۲ بصورت خطی و عمودی و محکم کل قسمت های چراغ را حداقل ۲ مرتبه پولیش کنید تا اینکه کل جداره چراغ یک پارچه شود سپس با دستمالی چراغ ها را تمیز کنید.
مرحله ۵ : با پد شماره ۳ دوباره به صورت قطری و مورب و محکم کل قسمت های چراغ را پولیش کنید تا اینکه سطحی نرم بر روی چراغ ها ایجاد شود . و در انتها باز هم از دستمالی برای تمیز کردن چراغ ها استفاده کنید.         
مرحله ۶: مقدار قابل توجهیی از  مایع پولیش Head Light Restoration را بر روی دستمال مایکروفایبر ریخته و  بشکل
دایره وار و محکم رو کلیه سطوح چراغ بکشید . این کار را تا شفاف شدن کامل چراغ ها تکرار کنید سپس چراغ ها را با آب شسته و با دستمال خشک کنید.
مرحله ۷: اسپری Sealant را روی دستمال کازی یا حوله تمیز دیگری پاشیده و روی طلق شفاف چراغ بمالید این کار موجب جلوه بهتر و محافظت از چراغ انجام میشود.

معرفی تولید کننده

به مدت ۴۰ سال است که محصولات رین ایکس-Rain‑X به رانندگان برای بهترین عملکرد خودروشان کمک می کند. محصولاتی مانند تیغه برف پاک کن ها و شیشه شوی رین ایکس-Rain‑X که تماما با فرمولاسیون انحصاری و خاص رین ایکس-Rain‑X تولید شده است.
در چند سال اخیر کمپانی رین ایکس-Rain‑X شروع به تولید دیگر محصولات مرتبط با محافظت و نگهداری خودرو نموده محصولاتی از جمله اسپری لاستیک، محصولات کارواش، واکس ها، پاک کننده اثر حشرات و پولیش چراغ خودرو. تمامی محصولات کمپانی رین ایکس-Rain‑X جهت رفاه حال مشتری و بهبود عملکرد خودرو های سواری می باشد.