خمیر جرمگیر نرم سوناکس 

کد محصول:  
450205

مشخصات کلی

کاربرد: تمیز کننده
حجم: ۲۰۰ گرم
کشور سازنده: آلمان

ویژگی ها

مناسب برای بدنه
برای از بین بردن انواع آلودگی از قسمت‌های خارجی و بدنه خودرو استقاده می‌شود.
قابلیت ازبین بردن انواع آلودگی ازقبیل رنگ، ذرات معلق صنعتی، شیره درخت، قیر و بازمانده‌های اثر حشرات را از بدنه خودرو دارد

معرفی محصول

محصول فوق از جدیدترین تولیدات شرکت بزرگ (Sonax) «سوناکس» است که با مدل (۴۰۵۲۰۵) به بازار عرضه شده است. این محصول خمیر جرم‌گیر نرم نام دارد و برای از بین بردن انواع آلودگی از قسمت‌های خارجی و بدنه خودرو استقاده می‌شود. این خمیر قابلیت ازبین بردن انواع آلودگی ازقبیل رنگ، ذرات معلق صنعتی، شیره درخت، قیر و بازمانده‌های اثر حشرات را از بدنه خودرو دارد. از این خمیر بعد از شست‌وشوی خودرو استفاده کنید. به‌هیچ عنوان بر روی سطح خشک از این محصول استفاده نکنید. حتما باید سطح مورد نظر را مرطوب کنید و سپس از این خمیر استفاده کنید. خمیر را به آرامی بر روی سطح موردنظر قرار دهید و به‌صورت چرخشی با فشاری ملایم از آن استفاده کنید. پس از اینکه سطح موردنظر به خمیر آغشته شد، می‌توانید خمیر را به سطح دیگر انتقال دهید. پس از اتمام کار، خمیر را در ظرف مخصوص نگهداری خود قرار دهید تا جهت استفاده در دفعات بعدی از آن نگهداری شود. 

  معرفی تولید کننده

وقتی صحبت از محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می شود، سوناکس SONAX در رتبه اول قرار دارد. سوناکس SONAX با داشتن بیش از ۶۵ سال سابقه و تجربه در تولید محصولات باکیفیت برتر، پیشرو در بازار آلمان و بازارهای بین المللی است و رضایت مشتریان نتیجه مثبت این عملکرد است.