روغن گیربکس اتوماتیک SUPET ATF مینرال تاپ وان 

کد محصول:  
13553

مشخصات کلی

کاربرد: گیربکس های اتوماتیک
حجم: ۱ لیتر
کشور سازنده:آمریکا

ویژگی ها

گرانروی: SUPER ATF
پایه روغن: مینرال
استاندارد کیفیت: DM-۳

معرفی محصول

روغن گیربکس اتوماتیک مینرال (SUPER ATF ) شرکت تاپ وان، روغنی مناسب برای گیربکس های اتومات خودروهای های فورد و جنرال موتورز قبل از سال ۲۰۰۷ می باشد. روغن گیربکس اتوماتیک مینرال SUPER ATF تاپ وان طراحی شده برای خودروهای سواری و کامیونت ها و ون های کوچک می باشد. در روغن گیربکس SUPER ATF  تاپ وان از افزودنی پایه PRIME  استفاده شده است که مقاومت بالا در مقابل اکسید شدن ، مقاومت خوردگی بالا ، مقاومت حرارتی بالا، مقاومت عملکردی (برای استفاده های زیاد یا فشار بالا بر روی کلاچ) ، مقاومت از زنگ زدگی ، کنترل اصطکاک و پوشش سطحی بالایی را فراهم آورده است. روغن گیربکس SUPER ATF  تاپ وان به طور اختصاصی برای جلوگیری از لرزش اجزا و حذف لجن ناشی از عملکرد درگیرانه تجهیزات در داخل پوسته گیربکس طراحی شده است. که این موضوع منجر به جلوگیری از تعمیرات اساسی گیربکس در طی زمان می شود. روغن گیربکس SUPER ATF تاپ وان در دماهای پایین خاصیت سیالیت خود را حفظ نموده و در درجه حرارت های بالا مقاومت حرارتی بالایی دارد.
 روغن گیربکس SUPER ATF تاپ وان طراحی شده برای گیربکس ، سیستم های فرمان ، هیدرولیک و پمپ ها می باشد که در ذیل برخی استاندارد های مورد تایید برای اشاره می گردد.

معرفی تولید کننده

شرکت تاپ وان حدود ۴۰ سال پیش در ایالات متحده آمریکا تاسیس گردید. و تا به حال در تولید روغن برای کلیه نسل های موتور در دنیا پیشتاز بوده است. شرکت تاپ وان با بهره گیری از نیروهای متخصص و  کارآمد و تولید محصولات باکیفیت گام محکمی در بهبود فرایند روغن کاری در اتومبیل ها و وسایل نقلیه برداشته است. لازم به ذکر است محصولات تاپ وان تحت تایید انجمن نفت آمریکا  API نیز میباشد.