ضد یخ تاپ وان 

کد محصول:  
21006

مشخصات کلی

کاربرد: جلوگیری از یخ زدگی،جوش‌خوردگی، زنگ زدگی و رسوب
حجم: ۴ کیلوگرم
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

سازگار با هر نوع ضدیخ معمولی
عاری از نیترات
نقطه انجماد: -۵۲ درجه سانتیگراد
نقطه جوش: ۱۱۲ درجه سانتیگراد
افزایش طول عمر قطعات موتور
بدون صدمه به قطعات لاستیکی، پلاستیکی، آلمینیومی و مسی
 

معرفی محصول

مایع ضد یخ، ضد جوش و خنک کننده رادیاتور  EVOLUTION TOP۱، محافظ قدرتمند از سیستم خنک کننده (رادیاتور) خودرو شما حتی در سخت ترین شرایط جوی می باشد. این ضد یخ قدرتمند عاری از هرگونه نیترات است که با اضافه کردن به سیستم رادیاتور موجب جلوگیری از یخ زدن مایع درون رادیاتور و همچنین مانع از جوش آمدن مایع رادیاتور می شود. استفاده از این محصول همچنین باعث جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی در قسمت های مختلف سیستم رادیاتور در سخت ترین شرایط می شود.  
استفاده از تکنولوژی Organic Acid اسیدهای آلی این محصول را با تمامی ضد یخ های موجود و همچنین کلیه سیستم های خنک کننده سازگار کرده است .

مورد استفاده

قابل استفاده در کلیه سیستم های خنک کننده ( رادیاتور ) مدار بسته

طریقه مصرف

۱. قبل از اضافه کردن مایع ضد یخ، ضد جوش و خنک کننده رادیاتور   EVO TOP۱باید ابتدا مایع قدیمی موجود در سیستم رادیاتور را تخلیه کنید. برای این منظور ابتدا موتور را خاموش کرده و اجازه دهید به طور کامل سرد شود. درب رادیاتور و شیر تخلیه سیستم را از پایین باز کنید و اجازه دهید کل مایع تخلیه شود.
۲. برای اطمینان از تمیز کاری دوباره آب به سیستم اضافه کنید. موتور را روشن کرده و بخاری ماشین را در حات ماکزیمم قرار دهید. بعد از رسیدن آمپر آب به دمای معقول، موتور را خاموش کرده و اجازه دهید دوباره سرد شود و دوباره آب را تخلیه کنید.
۳. شیر تخلیه را ببندید و با توجه به ظرفیت مخزن رادیاتور، مایع ضد یخ، ضد جوش و خنک کننده رادیاتور   را در آن بریزید، فقط دقت شود که بیشتر از حد تعیین شده به آن مایع ضد یخ، ضد جوش و خنک کننده رادیاتورتاپ وان وارد نکنید. باید به این نکته توجه کرد که به هیچ عنوان نباید به این ضد یخ آب و یا مایع دیگری اضافه کرد زیرا باعث کاهش خاصیت های مراقبتی و محافظتی این مایع ضد یخ می شود
۴. بعد از اضافه کردن مایع ضد یخ تاپ وان درب رادیاتور را بسته، موتور را روشن کرده و بخاری را در حالت ماکزمیم تنظیم کنید و اجازه دهید به مدت ۱۰ دقیقه موتور کار کند. دوباره سطح مایع مخزن را چک کنید ممکن است به دلیل گردش آب در لوله ها سطح مایع خنک کننده درون مخزن کمی پایین بیاید، در صورت نیاز دوباره با آن مایع ضد یخ، ضد جوش و خنک کننده رادیاتورتاپ وان را اضافه کنید. یک یا دو روز بعد دوباره سطح مایع رادیاتور را چک کنید
  •  نکته: از این محصول به تنهایی دررادیاتور استفاده کنید و مخلوط کرد کردن آن با آب موجب تغییرات ناگهانی در نقطه جوش و انجماد این مایع میگردد

معرفی تولید کننده

شرکت تاپ وان حدود ۴۰ سال پیش در ایالات متحده آمریکا تاسیس گردید. و تا به حال در تولید روغن برای کلیه نسل های موتور در دنیا پیشتاز بوده است. شرکت تاپ وان با بهره گیری از نیروهای متخصص و  کارآمد و تولید محصولات باکیفیت گام محکمی در بهبود فرایند روغن کاری در اتومبیل ها و وسایل نقلیه برداشته است. لازم به ذکر است محصولات تاپ وان تحت تایید انجمن نفت آمریکا  API نیز میباشد.