روغن موتور 5W-50 تاپ وان 

کد محصول:  
18221

مشخصات کلی

کاربرد: موتورهای بنزینی
حجم: ۱ لیتر
کشور سازنده:آمریکا

ویژگی ها

گرانروی: ۵W-۵۰
پایه روغن: سینتتیک
استاندارد کیفیت: SM

معرفی محصول

روغن موتور EVO از سری روغن های صد در صد سینتتیک شرکت تاپ وان است، که با بکارگیری پیشرفته ترین مکمل های موجود تولید شده است. این فرمول جدید باعث افزایش کارایی روغن موتور و طول عمر آن شده است, که نتیجه آن محافظت بهتر از قطعات موتور در شرایط سخت می باشد. طراحی این روغن موتور به گونه ای است تا از اکسید شدن در دمای بالا، خوردگی و کاهش گرانروی جلوگیری کند. این محصول با مواد ضد خوردگی و ضد زنگ غنی شده است که مانع از بین رفتن قطعات موتور و جلوگیری از رسوب در موتور می شود.
روغن موتور EVO  با پیشرفته ترین تکنولوژی روانکاری در استانداردهای (API Service SN, SM, SL/CF, ACEA A۱-۰۲) که مهمترین آن، استاندارد مؤسسه نفت آمریکا (API) است با درجه گرانروی  ۵W-۵۰  موجود می باشد. از این روغن در دماهای-۳۰  درجه سیلیسیوس تا ۵۰ درجه سیلیسیوس می توان استفاده کرد.

معرفی تولید کننده

شرکت تاپ وان حدود ۴۰ سال پیش در ایالات متحده آمریکا تاسیس گردید. و تا به حال در تولید روغن برای کلیه نسل های موتور در دنیا پیشتاز بوده است. شرکت تاپ وان با بهره گیری از نیروهای متخصص و  کارآمد و تولید محصولات باکیفیت گام محکمی در بهبود فرایند روغن کاری در اتومبیل ها و وسایل نقلیه برداشته است. لازم به ذکر است محصولات تاپ وان تحت تایید انجمن نفت آمریکا  API نیز میباشد.