روغن موتور 20W-50 تاپ وان 

کد محصول:  
17011

مشخصات کلی

کاربرد: موتورهای بنزینی
حجم: ۱ لیتر
کشور سازنده:آمریکا

ویژگی ها

گرانروی: ۲۰W-۵۰
پایه روغن: نیمه سینتتیک
استاندارد کیفیت: SM

معرفی محصول

روغن موتور نیمه سینتتیک  HP ۲۰W-۵۰ شرکت تاپ وان با استفاده از جدیدترین پکیج مکمل های روغن موتور ، روغنی تولید کرده است که دارای بهترین عملکرد در برابر خوردگی است، همچنین این روغن با ایجاد پوششی محافظ برای جلوگیری از سایش قطعات در موتور های مدرن این روغن را از سایر محصولات متمایز کرده است. این روغن موتور با مکمل های (dispersants) ترکیب شده است که باعث معلق شدن ذرات روغن و در نتیجه افزایش روانکاری  قطعات موثر برای جلوگیری از سایش و همچنین تمیز نگه داشته شدن موتور می شود. همچنین استفاده از این مکمل های پیشرفته باعث جلوگیری از غلیظ شدن روغن موتور و تولید رسوب در موتور می شود.
روغن موتور نیمه سینتتیک HP شرکت تاپ وان با شاخص API SM و با گرانروی ۲۰W-۵۰ یکی از محصولات پرفروش شرکت تاپ وان است که می توان از این روغن موتور در بازه دمایی ۱۵- درجه سیلیسیوس تا ۵۰ درجه سیلیسیوس استفاده کرد. شرکت تاپ وان این روغن موتور را برای تمامی خودروهای سواری پیشنهاد کرده است.

معرفی تولید کننده

شرکت تاپ وان حدود ۴۰ سال پیش در ایالات متحده آمریکا تاسیس گردید. و تا به حال در تولید روغن برای کلیه نسل های موتور در دنیا پیشتاز بوده است. شرکت تاپ وان با بهره گیری از نیروهای متخصص و  کارآمد و تولید محصولات باکیفیت گام محکمی در بهبود فرایند روغن کاری در اتومبیل ها و وسایل نقلیه برداشته است. لازم به ذکر است محصولات تاپ وان تحت تایید انجمن نفت آمریکا  API نیز میباشد.