بمب تهویه مطبوع هولتس Holts - Car Sanitiser 

قیمت: ۱۶۸٬۱۰۰ تومان
کد محصول:  
007963

مشخصات کلی

برند : holts
حجم :۱۵۰ ml 
کاربرد: خوشبو کننده خودرو
کشور سازنده: انگلستان

معرفی محصول

بمب تهویه مطبوع و آنتی باکتریال خودرو هولتس برای از بین بردن انواع بوهای بد و نا مطبوع خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. از بین بردن بوی دود سیگار، بوی حیوانات و ایجاد یک فضای تازه و شاداب به همراه از بین بردن انواع باکتری ها و ویروس ها  از وظایف این بمب تهویه می‌باشد.

روش استفاده:

برای رسیدن به بهترین نتیجه ابتدا خودرو خود را تمیز کنید و منشاء بوی بد را در صورت وجود از بین ببرید. سپس سیستم تهویه خود را روشن کرده و بر روی بیشترین میزان بازدهی و همچنین گردش هوا قرار دهید. این کار باعث می شود تا مطمئن شوید بمب تهویه مطبوع و آنتی باکتریال خودرو هولتس مدل Holts Car Sanitiser TEC۱ در تمام منافذ خودرو نفوذ پیدا می کند. بمب تهویه مطبوع و آنتی باکتریال خودرو هولتس مدل Holts Car Sanitiser TEC۱  را در قسمت لیوان وسط کابین خودرو قرارداده و سپس اسپری بر روی آن با قدرت فشار دهید تا مواد داخل آن آزاد گردد. درب خودرو را بسته و شیشه ها را بالا بکشید و از خودرو خارج شوید. بعد از ۱۰ دقیقه می توانید وارد خودرو شده و قوطی محصول را دور بیاندازید و از خودرو بدون باکتری و ویروس خود لذت ببرید.

معرفی تولید کنند

شرکت هولتس در سال ۱۹۱۹ توسط فردی به نام داگلاس هولت در انگلستان تاسیس شد و این شخص بعد از جنگ جهانی مشتاق به تاسیس شرکتی در زمینه لوازم خودرو گردید. شرکت هولتس از سال ۱۹۱۹ تا به حال در تولید محصولات نگهداری و مراقبتی از خودرو پیشتاز بوده است .