مکمل سوخت اکتان بوستر ردکس 

قیمت: ۱۶۷٬۰۰۰ تومان
کد محصول:  
RADD2501A

مشخصات کلی

افزایش عدد اکتان: ۱۵ واحد
حجم: ۵۰۰ میلی لیتر
کشور سازنده: انگلستان

ویژگی ها

افزایش احتراق  
​ به حداکثر رساندن قدرت و عملکرد

معرفی محصول

سوخت های بنزینی بسته به کیفیتشان با سرعت های مختلف و در تراکم های متفاوت می سوزند. این سرعت احتراق عدد اکتان نام دارد. هر چه عدد اکتان بالاتر باشد یعنی کیفیت بنزین و کارایی آن بالاتر است.
به دلیل متغیر بودن کیفیت بنزین، کمپانی رداکس که از سال ۱۹۲۲ همواره در صنعت و تکنولوژی محصولات و مکمل های موتور، اول بوده است، محصولی به نام REDEX PETROL BOOSTER اکتان بوستر را ارایه داده تا کارایی سوخت بنزین را به حداکثر رسانده و همینطور مصرف بنزین اقتصادی باشد. این اکتان بوستر عدد اکتان بنزین شما را تا ۱۵ پوینت افزایش می دهد، پس فرقی ندارد که چه بنزینی به اتومبیل خود بزنید، با این محصول می توانید مطمین باشید که ماشین شما بهترین کیفیت سوخت را دریافت می کند.
اکتان بوستر ردکس را به یک باک پر اضافه کنید و بهتر است که این محصول به صورت مرتب و برای هر باک بنزین مصرف شود، تا بهترین نتیجه را از آن بگیرید.
افزایش عدد اکتان تا ۱۵ پوینت
به حداکثر رساندن قدرت و کارایی
همگن سازی احتراق

طریقه مصرف

برای هر باک بنزین استفاده نمایید، درب بطری و پلمپ را باز کرده و تمام مایع اکتان را داخل باک پر بعد از بنزین زدن و یا باک خالی قبل از بنزین زدن، بریزید.
مناسب برای هر نوع بنزین است.

معرفی تولید کننده

کمپانی REDEX یک شرکت پیشرو در تولید مکمل هاس سوخت می باشد.محصولات شرکت REDEX دارای بروز ترین فناوری هاس ساخت جهانی می باشد.
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.