اسپری پولیش سرامیک مادرز MOTHERS CMX CERAMIC SPRAY COATING 

قیمت: ۶۷۶٬۱۰۰ تومان
کد محصول:  
078175010247


مشخصات کلی

کاربرد: ایجاد آبگریزی بالا
حجم: ۷۱۰ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

استفاده آسان و سریع
ایجاد درخشش شیشه ای مانند
دارای فناوری نانو کوارتز SiO۲ و TiO۲
ایجاد یک لایه محافظ با ماندگاری ۱۰۰ شستشو


معرفی محصول

اسپری پوشش سرامیک بدنه خودرو سی ام اکس مادرز مدل MOTHERS CMX Ceramic Spray Coating ۱۰۲۴ یک اسپری پوشش سرامیکی مقرون به صرفه با اجرای آسان، خروجی حرفه ای، بسیار ماندگار و آبگریزی فوق العاده می باشد. اسپری پوشش سرامیک بدنه خودرو سی ام اکس مادرز مدل MOTHERS CMX Ceramic Spray Coating ۱۰۲۴ با بهره گیری از فرمول بهینه شده SiO۲ و TiO۲ اجرای بسیار آسانی دارد به گونه ای که فقط لازم است اسپری کنید و سپس دستمال بکشید. این پوشش سرامیک خودرو حرفه ای آبگریزی فوق العاده ای بر روی خودرو شما ایجاد می نماید بدون اینکه شفافیت رنگ ماشین شما را از بین ببرد و در عین حال با افزایش عمق رنگ شفافیت آینه ای به آن هدیه می دهد. از اسپری پوشش سرامیک بدنه خودرو سی ام اکس مادرز مدل MOTHERS CMX Ceramic Spray Coating ۱۰۲۴ می توانید به تنهایی استفاده نمایید و یا برای افزایش آبگریزی خودرو سرامیک شده خود استفاده نمایید. اجرای دولایه از این محصول باعث افزایش ماندگاری، آبگریزی و محافظت از خودرو می شود.

طریقه مصرف

قبل از مصرف و در حین مصرف ظرف محصول را خوب تکان دهید. سطح مورد نظر می بایست تمیز و خنک باشد. در هر مرحله از اجرا یک قسمت کوچک را اجرا نمایید. ابتدا محصول را بر روی یک دستمال مایکروفایبر نرم و یا پد کاربردی مناسب اسپری نمایید. سپس بر روی سطح مورد نظر محصول را پخش نمایید تا سطح شفاف شود. چند دقیقه اجازه دهید تا بین محصول و سطح پیوند بر قرار گردد. بعد از آن با یک دستمال مایکروفایبر نرم سطح را مالش دهید تا کاملا تمیز و شفاف گردد. برای نقاطی که فراموش شده اند مراحل قبلی را انجام دهید. برای ایجاد محافظت بیشتر و آبگریزی بالاتر پیشنهاد می گردد این کار را بعد از ۲۴ ساعت تکرار نمایید تا دو لایه از محصول بر روی سطح اجرا شود. برای رسیدن به نتیجه مطلوب قبل از استفاده از این محصول از آماده ساز رنگ استفاده نمایید. 

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است.شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است.