شامپو سرامیک مادرز MOTHERS CMX CERAMIC WASH & COAT 

قیمت: ۵۵۸٬۲۰۰ تومان
کد محصول:  
078175015488

مشخصات کلی

کاربرد: شامپو بدنه خودرو
حجم: ۱۴۱۹ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

ایجاد آبگریزی فوق العاده
از بین برنده سخت ترین آلودگی ها
ایجاد یک لایه محافظ بر روی بدنه خودرو
قابل استفاده بر روی خودروهای سرامیک شده
دارای فناوری SiO۲ برای تمیزکردن عمیق تر، درخشان تر و محافظ

معرفی محصول

شامپو پوشش سرامیک خودرو سی ام اکس مادرز مدل MOTHERS CMX Ceramic Wash & Coat ۱۵۴۸ یک راه حل سریع برای شستشوی خودرو بی نقص، ایجاد ظاهری درخشان و ایجاد یک لایه محافظ نانو کوارتز حاوی SiO۲ می باشد. ترکیب قدرتمند مواد فعال نفوذپذیر به سطح و پلیمرهای نرم کننده سختی آب با خاصیت آبگریزی بسیار بالای پوشش سرامیکی باعث شد که شرکت مادرز راز اصلی نگهداری و مراقبت از خودرو را به دست آورد. شامپو پوشش سرامیک خودرو سی ام اکس مادرز مدل MOTHERS CMX Ceramic Wash & Coat ۱۵۴۸ با دارا بودن PH خنثی با محیط زیست سازگار بوده و می تواند به عنوان تقویت پوشش سرامیک خودرو های سرامیک شده، واکس زده و آبگریز شده و همچنین برای ایجاد یک لایه سرامیکی بر روی خودروهای فاقد پوشش سرامیک استفاده شود.

طریقه مصرف

محصول را قبل از مصرف تکان دهید. بر روی خودرو خنک استفاده نمایید. شستشو را از بالا به پایین انجام دهید. اجازه ندهید محصول بر روی خودرو شما خشک شود.
به ازای هر ۴ لیتر آب ۳۰ میلی لیتر از این محصول را استفاده نمایید و آب را با فشاردر سطل بریزید. ابتدا خودرو خود را آبکشی نمایید تا گرد و خاک و آلودگی های سطحی تمیز شوند. سپس با استفاده از دستکش شستشو و یا اسفنج شستشو شروع به شستن خودرو به صورت قسمت به قسمت نمایید. سپس آبکشی نمایید و با یک حوله مایکروفایبر نرم و  تمیز خودرو خود را خشک نمایید.برای افزایش آبگریزی خودرو پیشنهاد می گردد محصول را مستقیما بدون ترکیب با آب بر روی دستکش شستشو ریخته و مراحل بالا را تکرار نمایید.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است.شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است.