مایع پولیش سرامیک مادرز MOTHERS CMX CERAMIC 3IN1 POLISH&COAT 

قیمت: ۴۶۴٬۵۰۰ تومان
کد محصول:  
078175017161

مشخصات کلی

کاربرد: ترمیم کننده پوشش سرامیک
حجم: ۴۷۳ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

قابل استفاده قبل از اجرای سرامیک
از بین برنده خط و خش های سطحی و اکسیداسیون
دارای فناوری SiO۲ برای افزایش عمق رنگ، براقیت و شفافیت آن
 

معرفی محصول

مایع سرامیکی سه کاره ترمیم رنگ و پولیش سی ام اکس مادرز مدل MOTHERS CMX Ceramic ۳-in-۱ Polish & Coat ۱۷۱۶ برای مراقبت و اجرای سرامیک می باشد. مواد زبر به کار رفته در این محصول خط و خش های سطحی را بر روی هر سطحی شامل خودرو سرامیک شده و سرامیک نشده به راحتی از بین برده و به طور همزمان با ایجاد یک لایه سرامیکی اکرلیکی زمینه را برای اجرای سرامیک و اتصال سرامیک به بدنه خودرو فراهم می سازد.

طریقه مصرف

قبل از مصرف محصول را خوب تکان دهید. سطح شما می بایست تمیز، خشک و خنک باشد. در هنگام کار فقط یک قسمت را پولیش کنید و تمام کنید سپس به سراغ قسمت بعدی بروید. این محصول هم به صورت دستی و هم با دستگاه پولیش قابل اجرا می باشد. مقدار کمی از محصول را بر روی یک دستمال مایکروفایبر نرم تمیز یا پد کاربردی و یا پد پولیش نرم بریزید. سپس به صورت رفت و برگشتی و مداوم یک پنل را پولیش نمایید. در آخر باقیمانده محصول را از روی سطح قبل از خشک شدن با یک دستمال مایکروفایبر نرم و تمیز پاک نمایید و برای رسیدن به نتیجه بهتر با طرف دیگر دستمال این کار را تکرار نمایید.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است.شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است.