اسپری سرامیک پلاستیک مادرز MOTHERS CMX CERAMIC TRIM RESTORE & COAT 

قیمت: ۵۲۸٬۵۰۰ تومان
کد محصول:  
078175013002

مشخصات کلی

کاربرد: بازسازی رنگ سطوح پلاستیکی یا فایبرگلاس
حجم : ۲۰۰ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

ایجاد آبگریزی فوق العاده
استفاده آسان و سریع در یک مرحله
نوکننده و بازساز رنگ مشکی پلاستیک
دارای فناوری نانو کوارتز SiO۲ و اکرلیک
ایجاد یک لایه محافظ در برابر اشعه فرابنفش خورشید
قابل استفاده بر روی سطوح پلاستیکی رنگ نشده خارجی
 

معرفی محصول

واکس ها و سرامیک ها از رنگ خودرو ما در برابر انواع آلودگی ها مراقبت می نمایند ولی سطوح پلاستیکی رنگ نشده و تریم ها ظاهر مناسبی پیدا نمی کنند و بر اثر مرور زمان رنگ آن ها از بین می رود. اسپری پوشش سرامیک و بازساز رنگ سطوح پلاستیکی سی ام اکس مادرز مدل MOTHERS CMX Ceramic Trim Restore & Coat ۱۳۰۰ به راحتی سطوح پلاستیکی رنگ نشده و مشکی را به رنگ طبیعی آن ها برگردانده و آن ها را تیره می نماید و با اجرای این محصول یک لایه محافظ بر روی آن ها ایجاد می شود. اسپری پوشش سرامیک و بازساز رنگ سطوح پلاستیکی سی ام اکس مادرز مدل MOTHERS CMX Ceramic Trim Restore & Coat ۱۳۰۰ سطوح پلاستیکی رنگ نشده را در برابر گرما، اشعه فرابنفش خورشید، آلودگی های جاده و آب مقاوم ساخته و بر روی آن ها آبگریزی ایجاد می نماید.

طریقه مصرف

قبل از استفاده از این محصول سطح پلاستیک شما می بایست تمیز، خشک و خنک باشد. در هر مرحله از اجرا این محصول را فقط بر روی یک قسمت از خودرو اجرا نمایید. اجازه ندهید این محصول بر روی سطح خشک شود. ابتدا مقداری از این محصول را بر روی یک دستمال مایکروفایبر تمیز و یا پد کاربردی ریخته و سپس سطح پلاستیکی موردنظر خود را ماساژ دهید. چند دقیقه به محصول اجازه دهید تا به سطح پلاستیکی مورد نظر نفوذ کند سپس با یک دستمال مایکروفایبر تمیز آن را پاک نمایید. سپس با استفاده از طرف تمیز دستمال اضافات را از روی سطح تمیز نمایید و سپس کار را بر روی قسمت بعدی شروع نمایید. برای ایجاد ماندگاری بیشتر پس از اتمام این مراحل یکبار دیگر این مراحل را انجام دهید. بهتر است بین دو بار اجرا ۲۴ ساعت اجازه دهید تا محصول کار خود را انجام دهد.

معرفی تولید کنند

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است.شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است.اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد.وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد.در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.