اسپری پنچری هالتس مدل 17 اینچ 

کد محصول:  
HT4YA

مشخصات کلی

کاربرد: پنچر گیری
 حجم: ۵۰۰ ml 
کشور سازنده: انگلستان

ویژگی ها

استفاده آسان و سریع                       
بدون نیاز به تعویض تایر
جلوگیری از آسیب رسیدن به تایر و رینگ

معرفی محصول:

اسپری پنچر گیری ۵۰۰ میلی لیتری هولتس (Holts) یک محصول جدید و منحصر به فرد برای باد کردن تایر خودرو مورد استفاده قرار میگیرد.باد کردن سریع و آسان و بدون تلف کردن وقت از وظایف این محصول میباشد. دیگر لازم نیست در جاده و با کلی اثاثیه  در صندوق عقب ، تایر زاپاس خود را به دلیل کم باد بودن لاستیک خودرو تعویض نمایید زیرا با استفاده از این اسپری پنچر گیری میتوانید لاستیک کم باد را باد بزنید و به مسیر خود ادامه دهید.

مورد استفاده:

اسپری پنچر گیری ۵۰۰ میلی لیتری هالتس (Holts) برای باد زدن کلیه تایر ها مورد استفاده قرار میگیرد.

طریقه مصرف:

اسپری پنچر گیری ۵۰۰ میلی لیتری هولتس (Holts) دارای یک نازل برای باد کردن تایر میباشد لذا ابتدا میخ فرو رفته داخل لاستیک را بیرون بیاورید و سپس نازل مخصوص را در داخل محل قرارگیری باد زن لاستیک قرار دهید و پیچ سر اسپری را در حالت ON تنظیم کنید و سپس به مقدار لازم تایر خود را باد بزنید. لازم به ذکر است این محصول دارای مواد خاصی میباشد که به محض استفاده از آن محفظه سوراخ داخل لاستیک را پر میکند و از خالی شدن باد لاستیک جلوگیری میکند. 

معرفی تولید کننده:

شرکت هالتس (Holts) در سال ۱۹۱۹ توسط فردی به نام داگلاس هولت در انگلستان تاسیس شد و این شخص بعد از جنگ جهانی مشتاق به تاسیس شرکتی در  زمینه لوازم خودرو گردید.این شرکت از سال ۱۹۱۹ تا به حال در تولید محصولات نگهداری و مراقبتی از خودرو  پیشتاز بوده است و در فضای رقابتی با دیگر شرکت های تولید کننده در این زمینه بسیار فعال بوده است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و به کارگیری افراد مجرب  و متخصص در تولید محصولاتی با کیفیت بالا بسیار موثر بوده است و از ویژگی های این شرکت انگلیسی تولید محصولات شوینده و تمیز کننده بدون افزودنی و با کیفیت بالا  میباشد. حضور در بازار رقابتی در بین سایر تولید کنندگان محصولات مراقبتی و تمیز کننده در دنیا  تضمینی بر کیفیت بالای محصولات شرکت (Holts) میباشد.