موتور شوی هالتس 

کد محصول:  
HMTN0701A

مشخصات کلی

کاربرد: تمیزکننده
حجم: ۵۰۰ ml 
کشور سازنده: انگلستان

ویژگی ها

استفاده آسان و سریع                       
مقرون به صرفه
حذف کلیه آلودگی ها و چربی ها
با فرمولاسیون جدید و حرفه ای
مناسب برای نقاط غیر قابل دسترس

معرفی محصول:

اسپری موتور شوی هالتس (Holts) با فرمول قوی و منحصر به فرد برای از بین بردن انواع آلودگی ها از روی سطح موتور مورد استفاده قرار میگیرد.از بین بردن گرد و خاک ، چربی و گریس ، روغن های سوخته و انواع ناخالصی از روی سطح موتور از وظایف این محصول با کیفیت میباشد.لازم به ذکر است اسپری موتور شوی هولتس (Holts) با ترکیبی فوق العاده هیچ آسیبی به سطح قطعات موتور وارد نمیکند.این محصول قادر به از بین بردن انواع آلودگی در نقاط دشوار  و غیر قابل دسترس نیز میباشد.

مورد استفاده:

اسپری موتور شوی هولتس(Holts) برای شست و شوی کلیه موتور ها  و قطعات چرب و کثیف مورد استفاده قرار میگیرد.

طریقه مصرف:

اسپری موتور شوی هالتس (Holts) را به مقدار لازم بر روی سطح مورد نظر اسپری نمایید و کمی صبر کنید تا محلول به طور کامل بر روی سطح نفوذ کند و چربی های سطح را در خود حل کند ، سپس با یک دستمال یا فرچه شروع به تمیز کردن سطوح موتور نمایید و در آخر با استفاده از یک سطل آب ولرم تمام چربی ها و آلودگی ها را از روی موتور حذف نمایید.

معرفی تولید کننده:

شرکت هالتس (Holts) در سال ۱۹۱۹ توسط فردی به نام داگلاس هولت در انگلستان تاسیس شد و این شخص بعد از جنگ جهانی مشتاق به تاسیس شرکتی در  زمینه لوازم خودرو گردید.این شرکت از سال ۱۹۱۹ تا به حال در تولید محصولات نگهداری و مراقبتی از خودرو  پیشتاز بوده است و در فضای رقابتی با دیگر شرکت های تولید کننده در این زمینه بسیار فعال بوده است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و به کارگیری افراد مجرب  و متخصص در تولید محصولاتی با کیفیت بالا بسیار موثر بوده است و از ویژگی های این شرکت انگلیسی تولید محصولات شوینده و تمیز کننده بدون افزودنی و با کیفیت بالا  میباشد. حضور در بازار رقابتی در بین سایر تولید کنندگان محصولات مراقبتی و تمیز کننده در دنیا  تضمینی بر کیفیت بالای محصولات شرکت (Holts) میباشد.