بمب تهویه مطبوع هالتس 

کد محصول:  
TEC1

مشخصات کلی

کاربرد: از بین بردن بوهای نامطبوع
حجم: ۱۵۰ ml 
کشور سازنده: انگلستان

ویژگی ها

استفاده آسان
مقرون به صرفه
حذف کلیه بوهای نامطبوع صرف چند دقبقه
با فرمولاسیون جدید و حرفه ای
رایحه مطبوع و دلنشین

معرفی محصول:

بمب تهویه مطبوع هالتس (Holts) با فرمول عالی و منحصر به فرد برای از بین بردن انواع بوهای بد و نا مطبوع از فضای داخل خودرو مورد استفاده قرار میگیرد.از بین بردن بوی دود سیگار ، بوی حیوانات و انواع بوهای نامطبوع و ایجاد یک فضای تازه به همراه رایحه مطبوع و دلنشین از وظایف این محصول با کیفیت میباشد.

  مورد استفاده:

بمب تهویه مطبوع هالتس (Holts) برای کلیه فضاهای داخل خودرو مورد استفاده قرار میگیرد.

طریقه مصرف:

بمب تهویه مطبوع هالتس (Holts) را به مقدار لازم به فضای داخل اتومبیل یا هر جایی که بوی نامطبوعش آزارتان میدهد اسپری نمایید و پس از چند دقیقه از شر بوهای بد خلاص خواهید شد.

معرفی تولید کننده:

شرکت هالتس (Holts) در سال ۱۹۱۹ توسط فردی به نام داگلاس هولت در انگلستان تاسیس شد و این شخص بعد از جنگ جهانی مشتاق به تاسیس شرکتی در  زمینه لوازم خودرو گردید.این شرکت از سال ۱۹۱۹ تا به حال در تولید محصولات نگهداری و مراقبتی از خودرو  پیشتاز بوده است و در فضای رقابتی با دیگر شرکت های تولید کننده در این زمینه بسیار فعال بوده است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و به کارگیری افراد مجرب  و متخصص در تولید محصولاتی با کیفیت بالا بسیار موثر بوده است و از ویژگی های این شرکت انگلیسی تولید محصولات شوینده و تمیز کننده بدون افزودنی و با کیفیت بالا  میباشد. حضور در بازار رقابتی در بین سایر تولید کنندگان محصولات مراقبتی و تمیز کننده در دنیا  تضمینی بر کیفیت بالای محصولات شرکت (Holts) میباشد.