مکمل سوخت خودرو بی ام و 

کد محصول:  
83192408560

مشخصات کلی  

افزایش عدد اکتان: 
حجم: ۱۰۰ میلی لیتر
کشور سازنده: آلمان

ویژگی ها:

 راه حل به صرفه برای افزایش عمر موتور
 تمیز کننده سیستم سوخت رسانی 
 رسوبات موجود در سوپاپ، انژکتور های سوخت و محفظه های احتراق را از بین می برد
 کاهش مصرف سوخت و افزایش راندمان موتور
 سازگاری با تمامی موتور های بنزینی و دیزلی ب.ام.و و سایر برندها

معرفی محصول

BMW Supplement Fuel System ۱۰۰ ml
مکمل بنزین ب.ام.و برای پاک سازی رسوبات بنزین از سوزن های انژکتور و سوپاپ های هوا و محفظه احتراق سیلندر خودروی شما می باشد. نکته جذاب این مکمل در این است که تمام این پاک سازی را بدون باز کردن قطعات و صرفا با رانندگی کردن شما انجام می دهد. اگر مداوم از این محصول استفاده کنید، از رسوبات مذکور جلوگیری می کند، همچنین موجب نگه داری از سیستم سوخت رسانی و افزایش عمر موتور خودروی شما می شود.

  طریقه مصرف

مکمل بنزین بی ام دبلیو را زمانی که مخزن سوخت دارای حجم کمی از بنزین می‌باشد، داخل باک ریخته و سپس حدود ۴۵ الی ۷۵ لیتر بنزین بزنید تا مخزن پر شود. لازم به ذکر است برای هر بار سوخت گیری می‌توانید این فرآیند را تکرار کنید.

  مورد استفاده

مکمل بنزین بی ام و را می‌توانید در کلیه موتور های بنزینی و دیزلی ب.ام.و و سایر برندها مورد استفاده قرار دهید.

  معرفی تولید کننده

گروه BMW با مارک های BMW ، MINI و Rolls-Royce پیشروترین تولید کننده اتومبیل و موتورسیکلت در جهان و همچنین ارائه دهنده خدمات مالی برتر و خدمات نوآورانه تحرک است. موفقیت اقتصادی شرکت مبتنی بر تفکر طولانی مدت ، اقدام مسئولانه و پایداری زیست محیطی و اجتماعی در کل زنجیره ارزش ، اعم از محلی ، ملی یا بین المللی است. این گروه ۳۱ سایت تولید و مونتاژ در ۱۴ کشور و همچنین یک شبکه فروش جهانی با نمایندگی در بیش از ۱۴۰ کشور را اداره می کند. در دسامبر ۲۰۱۶ ، در مجموع ۱۲۴،۷۲۹ کارمند در این شرکت استخدام شدند.
 
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.