اسفنج پولیش کروی مادرز 

کد محصول:  
5140

مشخصات کلی

کاربرد: پولیش کاری
تعداد: ۱ عدد
کشور سازنده: چین تحت لیسانس آمریکا

ویژگی ها

قابل استفاده دریل
مخصوص استیل، آلومینیوم، کروم
فناوری منحصر
ساختاری فشرده

معرفی محصول:

پد پولیش گوی شکل مادرز کروی شکل میباشد و جهت براق کردن استیل، آلومینیوم، کروم و کلیه قطعات فلزی که دسترسی به آن ها مشکل میباشد مانند رینگ چرخ مورد استفاده قرار میگیرد. لازم به ذکر است این محصول توسط دریل با دور متغیر نیز قابل استفاده میباشد.گوی پولیش فلزات ابزاری مناسب جهت پرداخت انواع فلزات مانند رینگ خودرو های آلمینیوم و استیل و کروم با فناوری منحصر به فرد، بادوام و ساختاری فشرده جهت از بین بردن خلل و فرج و فضاهای خالی .
با استفاده از این ابزار رینگ های دارای سوراخ، خلل و فرج دار وپیچیده مانند رینگ های زنبوری به راحتی پرداخت خواهند شد
این محصول توسط شفتی که درونش تعبیه شده به دریل دور متغیر نصب شده و برای پرداخت انواع فلزات مورد استفاده قرار میگیرد

  مورد استفاده:

پد پولیش گوی شکل مادرز برای کلیه سطوح فلزی و همچنین رینگ تایر نیز مورد استفاده میباشد. 

طریقه مصرف:

پد پولیش گوی شکل مادرز را بعد از پولیش کاری بر روی سطح مورد نظر خود استفاده کنید. لازم به ذکر است این محصول توسط دریل با دور متغیر قابل استفاده میباشد.

معرفی تولید کننده :

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری درر زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.