روغن گیربکس CVT والوالین حجم 1 لیتر 

قیمت: ۲۶۶٬۵۰۰ تومان
کد محصول:  
866907

مشخصات کلی

کاربرد: گیربکس‌های اتوماتیک CVT 
حجم: ۱ لیتر
کشور سازنده: هلند

ویژگی ها

نوع : CVT
مقاوت در برابر تغییرات دما
- *مقاومت مناسب در برابر فرسایش دنده‌ها

معرفی محصول

روغن گیربکس والوالین  CVT مناسب برای تمامی اتومبیل های سواری و وانت با گیربکس. CVT روغن CVT والولاین حداکثر محافظت را در برابر سایش و تغییرات دما را را فراهم می کند. CVT برای اتومبیل های سواری اروپایی، آسیایی و آمریکایی و خودروهای سبک تجاری مناسب است.

معرفی تولید کننده

شرکت والوالین  (Valvoline)  در گذشته بخشی از شرکت Ashland آمریکا بود که این شرکت فعالیت بخش والوالین را در سال ۲۰۱۷ جدا کرد تا شرکت Valvoline آخرین قدم برای شناخته شدن به عنوان یک شرکت مستقل تولید کننده روغن موتور در جهان را بردارد. عمده تولیدات شرکت Valvoline را روغن موتور، روغن دنده، گریس و ضد یخ تشکیل میدهد. والوالین به وسیله دکتر جان الیس (Dr. John Ellis) تاسیس شد. او در سال ۱۸۶۶ روغن بر پایه نفت را تولید و محصولات خود را در سال ۱۸۷۳ در شهر بینگامتون ایالت نیویورک عرضه کرد. امروزه شرکت Valvoline یکی از بزرگترین تولیدکنندگان روغن موتور و محصولات مرتبط با روانکاری خودرو می باشد. روغن موتور Valvoline در بیش از ۱۰۰ کشور جهان توزیع می شود.
شرکت نفت Valvoline تا قبل از سال ۲۰۱۷ بخشی از شرکت Ashland محسوب میشد. شرکت نفت Valvoline بعد از سال ۲۰۱۷ اعلام استقلال خود را اعلام نمود و امروزه به عنوان یک شرکت کاملا مستقل در حال فعالیت میباشد. شرکت نفت Valvoline محصولات زیادی را از ابتدای فعالیت خود به بازار عرضه نموده و به عنوان یکی از شرکت های به نام شناخته میشود.

 
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.