روغن گیربکس ATF والوالین 1 لیتری 

قیمت: ۲۵۲٬۰۰۰ تومان
کد محصول:  
866885

مشخصات کلی

کاربرد: گیربکس‌های اتوماتیک 
حجم: ۱ لیتر
کشور سازنده: هلند

ویژگی ها

نوع : ATF
پایه روغن : تمام سینتتیک
- * حاوی نرم کننده های مهر و موم منحصر به فرد

معرفی محصول

روغن گیربکس اتوماتیک ATF والوالین VALVOLINE برای اتومبیل های سواری و وانت برای گیربکس اتوماتیک جدید مناسب است. از مزایای آن قابلیت پیمودن مسافت زیاد است.روغن گیربکس والوالین محافظت و روانکاری فوق العاده ای از جعبه دنده اتوماتیک را در محدوده دمایی گسترده ای فراهم می کند. استفاده از آن در جعبه دنده های اتوماتیک جدید و بازسازی شده توصیه می شود و ضمانت نامه های جدید خودرو را باطل نمی کند و حداکثر عمر انتقال اتوماتیک با مسافت پیموده شده بالاتر را دارد.

معرفی تولید کننده

شرکت والوالین  (Valvoline)  در گذشته بخشی از شرکت Ashland آمریکا بود که این شرکت فعالیت بخش والوالین را در سال ۲۰۱۷ جدا کرد تا شرکت Valvoline آخرین قدم برای شناخته شدن به عنوان یک شرکت مستقل تولید کننده روغن موتور در جهان را بردارد. عمده تولیدات شرکت Valvoline را روغن موتور، روغن دنده، گریس و ضد یخ تشکیل میدهد. والوالین به وسیله دکتر جان الیس (Dr. John Ellis) تاسیس شد. او در سال ۱۸۶۶ روغن بر پایه نفت را تولید و محصولات خود را در سال ۱۸۷۳ در شهر بینگامتون ایالت نیویورک عرضه کرد. امروزه شرکت Valvoline یکی از بزرگترین تولیدکنندگان روغن موتور و محصولات مرتبط با روانکاری خودرو می باشد. روغن موتور Valvoline در بیش از ۱۰۰ کشور جهان توزیع می شود.
شرکت نفت Valvoline تا قبل از سال ۲۰۱۷ بخشی از شرکت Ashland محسوب میشد. شرکت نفت Valvoline بعد از سال ۲۰۱۷ اعلام استقلال خود را اعلام نمود و امروزه به عنوان یک شرکت کاملا مستقل در حال فعالیت میباشد. شرکت نفت Valvoline محصولات زیادی را از ابتدای فعالیت خود به بازار عرضه نموده و به عنوان یکی از شرکت های به نام شناخته میشود.


 
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.