روغن موتور والوالین conventional 5w-30 حجم 4.732 لیتر بسته 2 عددی 

قیمت قبلی: ۲٬۰۷۲٬۰۰۰ تومان
قیمت: ۱٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان
کد محصول:  
779461 x 2

 مشخصات کلی

 کاربرد: موتورهای بنزینی و توربو شارژ
 حجم: ۴.۷۳۲  لیتر
 کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

 گرانروی:  ۵W-۳۰
 پایه روغن : تمام سینتتیک
- * استاندارد کیفیت : API SN

 معرفی محصول

روغن موتور والوالین conventional با گرانروی ۵W-۳۰ با سطح کیفی API SN  با پایه روغن تمام سینتتیک با تاییدیه GM sexos ۱, ILSAC GF-۵  با رعایت الزامات استاندارد GM dexos , ILSAC GF-۵ مناسب خودرو های با سوخت بنزینی می باشد.

 معرفی تولید کننده

شرکت والوالین  (Valvoline)  در گذشته بخشی از شرکت Ashland آمریکا بود که این شرکت فعالیت بخش والوالین را در سال ۲۰۱۷ جدا کرد تا شرکت Valvoline آخرین قدم برای شناخته شدن به عنوان یک شرکت مستقل تولید کننده روغن موتور در جهان را بردارد. عمده تولیدات شرکت Valvoline را روغن موتور، روغن دنده، گریس و ضد یخ تشکیل میدهد. والوالین به وسیله دکتر جان الیس (Dr. John Ellis) تاسیس شد. او در سال ۱۸۶۶ روغن بر پایه نفت را تولید و محصولات خود را در سال ۱۸۷۳ در شهر بینگامتون ایالت نیویورک عرضه کرد. امروزه شرکت Valvoline یکی از بزرگترین تولیدکنندگان روغن موتور و محصولات مرتبط با روانکاری خودرو می باشد. روغن موتور Valvoline در بیش از ۱۰۰ کشور جهان توزیع می شود.
شرکت نفت Valvoline تا قبل از سال ۲۰۱۷ بخشی از شرکت Ashland محسوب میشد. شرکت نفت Valvoline بعد از سال ۲۰۱۷ اعلام استقلال خود را اعلام نمود و امروزه به عنوان یک شرکت کاملا مستقل در حال فعالیت میباشد. شرکت نفت Valvoline محصولات زیادی را از ابتدای فعالیت خود به بازار عرضه نموده و به عنوان یکی از شرکت های به نام شناخته میشود.