مکمل اکتان سوخت گات مدل 62005 Octane Bosster جدید

قیمت قبلی: ۲۷۵٬۰۰۰ تومان
قیمت: ۲۳۶٬۰۰۰ تومان
۲۲ عدد در انبار باقیست - پیش از اتمام بخرید
کد محصول:  
62005

مشخصات کلی

افزایش عدد اکتان: ۸ واحد
حجم: ۳۰۰ میلی لیتر
کشور سازنده: آلمان

ویژگی ها

جلوگیری از احتراق ناقص و ضربه به موتور (Knocking)
تمیز کننده‌ی جرم و رسوب از سیستم احتراق
​ افزایش راندمان موتور خودرو
​ بهبود فرایند احتراق

معرفی محصول

 GAT Octane Booster ۶۲۰۰۵ 
کیفیت ساخت بالای محصولات GAT، در سراسر جهان مورد تایید خودروسازان مطرح می باشد.این محصول اکتان بوستر بوده که موجب بالا رفتن عدد اکتان شده و رسوبات سیستم احتراق را تمیز می کند. بالا بودن عدد اکتان به منزله احتراق بهتر و کامل‌ تر خواهد بود، مزیت دیگر این محصول کاهش میزان مصرف سوخت خودرو است. در صورت استفاده از این اکتان بوستر شتاب خودروی شما نیز افزایش پیدا کرده و سیستم احتراق عملکرد بهتری خواهد داشت.

طریقه مصرف

برای هر ۴۵ لیتر بنزین استفاده نمایید، درب بطری و پلمپ را باز کرده و تمام مایع اکتان را داخل باک پر بعد از بنزین زدن و یا باک خالی قبل از بنزین زدن، بریزید.
مناسب برای هر نوع بنزین است.

معرفی تولید کننده

شرکت GAT یکی از بزرگترین شرکت های  تولید محصولات  حرفه ایی مراقبت نگهداری خودرویی(CARCARE)با بالاترین کیفیت و استانداردهای خودروسازان بزرگ جهانی و اتحادیه اروپا می باشد.شرکت آلمانی GAT با دارا بودن یکی از بزرگترین آزمایشگاه های  تحقیق و توسعه(R&D)جهان  همواره یکی از شرکت های پیشرو در زمینه محصولات خودرویی همچون مکمل های سوخت، مکمل های روغن، مکمل های نانو موتور خودرو و... می باشد .شرکت GAT،یک شرکت بزرگ آلمانی می باشد که در اکثر  کشور های جهان شناخته شده  و دارای نمایندگی می باشد،همچنین آزمایشگاه های شرکت GAT  فرمولاسیون  و تولید اکثرا مواد اولیه بسیاری دیگر برندهای معروف جهانی را نیز برعهده دارد.