اسپری براق کننده لاستیک مدل SPEED جدید

قیمت: ۱۷۹٬۰۰۰ تومان
کد محصول:  
169150

مشخصات کلی

کاربرد: براق کننده لاستیک
حجم: ۴۲۵ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا 


ویژگی ها:

استفاده آسان 
ماندگاری طولانی مدت
ایجاد درخشندگی بی نظیر
بدون نیاز به اجرا، فقط اسپری کنید
دارای فناوری پیشرفته میکرو امولسیون رزین

معرفی محصول 

اسپری محافظ و براق کننده لاستیک اسپید مادرز مدل ۱۶۹۱۵ Mothers Speed Tire Shine یک اسپری لاستیک با ماندگاری بالا، با حداقل تلاش یک لایه نفوذ پذیر به قسمت کناری لاستیک ایجاد کرده و در عین حال درخشش بی نظیر ایجاد کرده و از لاستیک های شما محافظت فوق العاده ای انجام می دهد. فناوری پیشرفته میکرو امولسیون رزین به کار رفته در این محصول با سیلیکون های حرفه ای ترکیب شده و به لاستیک های شما ظاهر عالی ماندگار می دهد و از قهوه ای شدن لاستیک و رگه رگه شدن آن جلوگیری می نماید. زمانی که وقت کافی ندارید و می خواهید خودرو شما ظاهری ایده آل داشته باشد وقت استفاده کردن از اسپری محافظ و براق کننده لاستیک اسپید مادرز مدل ۱۶۹۱۵ Mothers Speed Tire Shine می باشد.
 

روش استفاده

قبل از مصرف و در هنگام استفاده اسپری محافظ و براق کننده لاستیک اسپید مادرز مدل ۱۶۹۱۵ Mothers Speed Tire Shine را خوب تکان دهید. سطح مورد نظر می بایست تمیز، خشک و خنک باشد. در مکان با تهویه مناسب استفاده شود. این محصول را از فاصله ۱۵ سانتی متری بر روی قسمت کناری لاستیک اسپری نمایید به طوری که یک لایه نازک بر روی آن ایجاد گردد و اجازه دهید تا محصول خشک شود تا درخشش بی نظیر را از خود برجای گذارد. برای ایجاد درخشش کمتر بعد از اسپری کردن محصول تا چند دقیقه صبر نمایید سپس با یک دستمال مایکروفایبر مالش دهید تا به درخشش مد نظر برسید. برای ایجاد درخشش بیشتر می توانید بعد از اجرای مرحله اول و بعد از ۱۰ دقیقه دوباره محصول را اسپری نمایید. اگر بر روی رینگ ها و یا قسمت های دیگر اسپری شد با یک دستمال مایکروفایبر نرم قبل از رفتن به لاستیک بعدی سطح را تمیز نمایید.

معرفی تولید کننده 

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است.شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است.اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد.وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد.در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.