شوینده انژکتور گام اوت Fule Injector Cleaner 

کد محصول:  
800001371

مشخصات کلی 

کاربرد: تمیزکننده
حجم: ۱۷۷ ml 
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

انژکتور شوی
کاهش مصرف سوخت و دفع مایعات
حذف رسوبات و پیشگیری از به وجود آمدن رسوبات در آینده
تمیز کننده دریچه های ورودی
بازیابی اسب بخار و توان خودرو

معرفی محصول

شوینده انژکتور گام اوت برای از بین بردن دوده و تمیز کردن سیستم انژکتور مورد استفاده قرار می‌گیرد. ذرات کربن و دوده پس از مدتی بر روی منافذ انژکتور و همچنین داخل محفظه احتراق رسوب می‌کند و باعث اختلال در عملکرد موتور می‌شود که در نتیجه توان اندیکاتوری موتور کاهش می‌یابد. که این امر سبب افزایش مصرف سوخت نیز می‌شود. شوینده انژکتور گام اوت کلیه رسوبات به جا مانده از کربن و سایر آلودگی ها را از سیستم انژکتور پاک می‌کند، که در نتیجه باعث بهبود عملکرد موتور و کاهش مصرف سوخت در موتور می‌شود. لازم به ذکر است شوینده انژکتور گام اوت با کلیه سنسور های اکیسژن و همچنین موتور هایی که دارای سیستم های توربوشارژ و سوپرشارژ می‌باشند، کاملا سازگار است.

  طریقه مصرف

شوینده انژکتور گام اوت را زمانی که مخزن سوخت، حجم بنزین کمی دارد در باک بنزین بریزید سپس باک بنزین را پر نمایید. برای ایجاد نتیجه بهتر لازم است بعد از اتمام سوخت گیری تا چند روز بنزین وارد باک نکنید و اجازه دهید بنزینی که بعد از ریختن شوینده انژکتور گام اوت به داخل باک ریختید، به طور کامل سوخته و تمام شود.

  مورد استفاده

شوینده انژکتور گام اوت را برای تمیز کردن کلیه سیستم های انژکتوری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  معرفی تولید کننده

شرکت گام اوت به عنوان یک برند آمریکایی به طور اختصاصی در زمینه تولید مکمل های بنزین و موتور خودرو فعالیت می‌کند. شرکت گام اوت بر اساس آخرین فناوری ساخت و طراحی موتور خودروها محصولات خود را فرموله کرده است و لازم به ذکر است محصولات گام اوت برای کلیه نسل های موتور سازگار می‌باشد و برای موتور های قدیمی که با سیستم کاربراتور کار می‌کند نیز مناسب است. امروزه شرکت گام اوت با تولید محصولات پیشرفته و کار کردن به صورت تخصصی در زمینه مکمل های بنزین توانسته است طیف وسیعی از معضلات عملکرد موتور خودرو ها را حل کند و به وسیله کاهش خوردگی قطعات داخلی موتور و کاهش سطح دوده و چربی ، راندمان موتور و همچنین توان اندیکاتوری داخل سیلندر را افزایش دهد.