اسپری تمیز کننده داخل اتومبیل مادرز  جدید

قیمت: ۳۱۶٬۹۰۰ تومان
کد محصول:  
5424

مشخصات کلی

کاربرد: تمیزکننده
حجم: ۷۱۰ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

تمیز کننده و لک بر قدرتمند موکت، فرش، پارچه و وینیل
برگرداندن رنگ ها به شکل روز اول
پاک کننده جرم های بسیار سخت از روی وینیل مثل برخی رودری های خودرو، مخمل، پارچه، موکت و نمد
قابل مصرف برای فرش و موکت و دیگر وسایل منزل که کثیف یا لک شده اند
 

معرفی محصول

سپری تمیز کننده موکت و پارچه داخل خودرو مادرز برای لوازم داخلی خودرو مانند موکت ها، پارچه ها، زیر پاهی و همچنین مصارف خانگی مناسب می‌باشد. این اسپری با فرمولی قوی باعث بازگرداندن رنگ اولیه و افزایش طول عمر قطعات داخلی خودرو شما می‌شود. اسپری تمیز کننده موکت و پارچه داخل خودرو مادرز با فرمولی پیشرفته تمامی جرم ها و لکه هایی که باعث کدری قطعات داخلی ،موکت کف، موکت سقف و پارچه ها می‌شود را از بین می‌برد. این محصول سازگار با محیط زیست نه تنها برای پاک کردن لکه های فرش و لوازم داخلی خودرو، بلکه برای مصارف خانگی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. 
 

طریقه مصرف

بتدا به طور کامل سطح مورد نظر را از هرگونه آشغال پاک کنید برای این کار بهتر است از جاروبرقی استفاده شود.اسپری داشبورد مادرز  را به مقدار لازم بر روی سطح مورد نظر اسپری نمایید و اجازه دهید تا محلول به صورت کامل در سطح نفوذ کند ، سپس با یک پد مخصوص شروع به تمیز کردن سطح مورد نظر نمایید.
 

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است.شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است.اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد.وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد.در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.