واکس پاک کننده کارنابا مایع مادرز 

قیمت: ۲۴۷٬۶۰۰ تومان
کد محصول:  
5701

مشخصات کلی

کاربرد:تمیزکننده
حجم: ۴۷۳ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

تمیز کننده ، محافظت کننده و پولیش کننده
 مناسب تمامی رنگ ها
قابل استفاده با دست و دستگاه

معرفی محصول:

ترکیبی از پولیش نرم و واکس کارنابای طبیعی محافظ
طراحی شده برای زنده کردن رنگ و محافظت از رنگ تنها در یک مرحله
پولیش واکس کارنابای برزیلی به گونه ای فرمولاسیون شده که عملیات زنده کردن رنگ و محافظت از رنگ را تنها  در یک محصول به نمایش میگذارد.
مادرز با ترکیب واکس کارنابای زرد برزیلی نمره یک  و نوعی پولیش بسیار نرم موفق به ساخت محصولی بنام (برزیلین کارنابا کلینر واکس) گشته تا عیوب جزعی رنگ مانند مات شدن رنگ و اکسیده شدن را به حالت اول برگرداند.
مناسب برای بدنه، و انواع مواد رنگ شده بخصوص فایبرگلاس، پلاستیک و مواد پلیمری رنگ شده.
نکته:
درهنگام شروع کار سطح موردنظر باید تمیز، خشک و خنک باشد.
قبل و درحین مصرف محصول را به شدت تکان دهید.
قبل از شروع کار برای جلوگیری از کثیف شدن تزینات، قطعات پلاستیکی و کلیه قطعاتی که رنگ نشده اند و خام میباشند، روی آنها را با Back to Black trim care  پوشش دهید.

  طریقه مصرف دستی:

سطح مورد نظر را به قسمت هایی در حدود ۱ متر مربع تقسیم کنید و در هر مرحله در یک قسمت، عملیات را با حوله مایکرو فایبر یا اپلیکیتور مناسب شروع کنید.
مقدار کمی از (کلینر واکس) را روی حوله مایکروفایبر یا اپلیکتور مخصوص ریخته و آنرا بر روی کل سطح مورد نظر بکشید.
اندکی اجازه دهید تا واکس بر روی سطح مورد نظر بطور یکدست مات شود.
به محض اینکه واکس به حالت خشک شدن درآمد ، آنرا با حوله مایکرو فایبر خشک و تمیز دیگری بر روی سطح بطور مکرر مالش دهید تا واکس مات از روی بدنه کاملا پاک شود.
مجددا عیننا مراحل فوق را بر روی قسمتهای دیگر سطح اجرا کنید.

طریقه مصرف ماشینی

مقدارکمی از (کلینر واکس) مایع را بصورت خطی روی پد بریزید
با فشار بسیار کمی به دستگاه، مایع را در سطحی در حدود ۱ متر مربع پخش کنید وتا زمانی که مواد خیس است با دستگاه مالش دهید. به محض اینکه مایع به حالت خشک شدن درآمد، دستگاه را از سطح بدنه جدا کنید.
با حوله مایکروفایبر خشک و تمیزی روی سطح مالش دهید تا مواد مات از روی بدنه کاملا پاک شود.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در اواخر دهه ۸۰ میلادی در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.