فیلتر هوا سئات 

کد محصول:  
5Q0129620B

مشخصات کلی

کاربرد:سئات ، فولکس واگن و آئودی
تعداد: ۱ عدد
کشور سازنده:آلمانویژگی ها:

فیلتر هوا حتی کوچکترین ذرات خارج شده از هوای ورودی را فیلتر می کند.
باعث سازگاری عملکرد موتورمعرفی محصول 

برای دستیابی به عملکرد مطلوب ، موتورهای احتراق به هوای پاک و تمیز نیاز دارند . اگر آلاینده های موجود در هوا مانند دوده یا گرد وغبار وارد محفظه احتراق شود ، ممکن است بر روی سر سیلندر حفره ایجاد شود و باعث فرسودگی زودرس موتور شود. عملکرد قطعات الکترونیکی واقع در بین مکش و محفظه احتراق نیز ممکن است به طور قابل توجهی مختل شود. فرقی نمی کند آلاینده، گرد و غبار ، گرده ، شن ، دوده یا حتی قطرات آب باشد به لطف بالاترین درجه جداسازی خاک و پایداری مکانیکی بالا ، فیلتر هوا حتی کوچکترین ذرات خارج شده از هوای ورودی را فیلتر می کند. این ترکیب بهینه نسبت سوخت و هوا را فراهم می کند و از سازگار بودن عملکرد موتور اطمینان حاصل می کند، به منظور تضمین عملکرد ، فیلترهای هوا باید به طور منظم بررسی شوند ، زیرا فیلتر مسدود شده مانع از عرضه هوا به موتور می شود، نتیجه احتمالی این امر این است که ،سوخت ممکن است کاملاً سوخته نباشد و تا حدی بدون استفاده از آن دور ریخته شود.

 

معرفی تولید کننده  ‪

فولکس واگن یک شرکت خودروسازی آلمانی و مهم‌ترین برند متعلق به گروه فولکس‌واگن است. این گروه هم‌اکنون بزرگترین شرکت خودروسازی جهان محسوب می‌شود.
این کارخانه در سال ۱۹۳۰ به درخواست رهبر وقت آلمان نازی، آدولف هیتلر بنا نهاده شد. او از فردیناند پورشه خواست خودرویی بسازد که عموم مردم آلمان توانایی خرید آن را داشته باشند، لذا این شرکت «فولکس‌واگن» نامیده شد که در زبان آلمانی به معنای خودروی مردم است.