مایع پولیش خشگیر خودرو مادرز 

قیمت: ۲۴۰٬۰۰۰ تومان
کد محصول:  
8408

مشخصات کلی

کاربرد: پولیش و خشگیر
حجم: ۲۳۶ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

بعد از استفاده و اتمام کار تمیز کردن سطح و بقایای محلول بسیار آسان است و با یک دستمال تمیز بدون زحمت می‌توان سطح را کاملاً پاک کرد.
 

معرفی محصول

بدنه‌ی خودرو در قسمت‌هایی که با دست تماس بیشتری دارد مانند اطراف سویچ در و صندوق‌عقب و دستگیره‌ی در دچار خط‌و‌خش می‌شود. این خط و خش‌ها بعد از کارواش حسابی خودشان را نشان می‌دهد و جلوه‌ی زیبای خودرو را خراب می‌کند. پولیش فوق برای محو کردن خط و خش‌های سطحی طراحی و تولید شده است اما خش‌های عمیق‌تر را هم می‌توان با این محصول بهبود بخشید اگرچه برای حذف کامل خطوط و خش‌های عمیق اقدامات دیگری نیاز است. 
توجه کنید که پولیش واکس رنگ خودرو را از بین می‌برد و رنگ را بسیار آسیب‌پذیر می‌کند، بنابراین بعد از استفاده از این پولیش ناحیه‌ی موردنظر را با لایه‌ای از واکس مرغوب پوشش دهید.

طریقه مصرف

تنها کافی است منطقه‌ی موردنظر را شسته و خشک کنید. سپس مقدار کمی از محلول را بر روی دستمال میکرو فیبر استفاده کرده و سطح موردنظر را پولیش کنید تا در مدت‌زمان کمی به نتیجه‌ی دلخواه برسید.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته، استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.