واکس کارنابا 3 مایع مادرز 

قیمت: ۳۱۳٬۳۰۰ تومان
کد محصول:  
5750

مشخصات کلی

کاربرد: براق کننده
حجم: ۴۷۳ میلی لیتر 
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

براق کننده سطح رنگ
محافظ رنگ خودرو
واکس رنگ پس از دو مرحله پولیش زبر و نرم

معرفی محصول

واکس کارناوبای برزیلی مرحله آخر انجام پولیش سه مرحله ای میباشد واکس کارناوبای مرحله ۳ مادرز یک محصول خالص با فرمول جدید میباشد جهت درخششی عمیق و محافظتی ماندگار برای همه نوع رنگ و هر نوع کلیر رنگ (پوشش رنگ)
پس از انجام مراحل ۱ و ۲ که سطح رنگ تمیز و لطیف میشود مرحل نهایی موجب شفافیت فوق العاده کلیر(پوشش رنگ) شده و نور بدون هیچ شکستی از آن عبور کرده و به سطح رنگ میرسد. درنتیجه انعکاس پرتو های نور بدون شکست از سطح رنگ موجب خواهد  شد و سطح مورد نظر جلای خاصی پیدا کرده تا جلوه و رنگ واقعی به چشمان ناظر بازگردد. همچینین انجام این مرحله موجب خواهد گشت تا محافظت بیشتری از رنگ خودرو در برابر عوامل محیطی صورت گیرد.
و نتیجه آنکه با انجام مرحله پایانی از واکس و پولیش ۳ مرحله ای مادرز آنچه را که سزاوارش هستید برایتان به ارمغان خواهد آمد. واکس کارنابای مرحله ۳ مادرز برای تمام سطوح رنگی بدنه خودرو مورداستفاده قرار میگیرد.

طریقه مصرف

واکس کارنابای مرحله ۳ مادرز را به مقدار لازم بر روی سطوح رنگی مورد نظر بریزید و اجازه دهید تا محلول بصورت کامل بر روی سطح مورد نظر نفوذ کند و با یک پارچه تمیز سطح را براق کنید. 

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.