شوینده کامل سیستم سوخت رسانی گام اوت Tune-Up 

قیمت: ۲۷۶٬۶۰۰ تومان
کد محصول:  
510011

مشخصات کلی Gumout Tune-Up

کاربرد: شوینده کامل سیستم سوخت
حجم: ۴۷۳ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا
 

ویژگی ها

سیستم سوخت کامل خودرو را تمیز می کند.
سوخت و روغن را تثبیت می کند.
به آرام و بی صدا کردن / پینگ کردن کمک می کند.
مصرف سوخت را بازیابی می کند.

معرفی محصول

Gumout Tune-Up
عملکرد موتورهای احتراق داخلی با سوخت های متفاوت همواره یکی از دغدغه های مهندسان صنعت خودرو سازی بوده است به طوریکه همواره در جهت بهبود عملکرد موتور ها و افزایش راندمان و توان اندیکاتوری تلاش بسیاری داشته اند. رسوبات کربن به جا مانده در موتور باعث افت توان و کاهش عملکرد موتور و همچنین افزایش مصرف سوخت می‌شود. مایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت با فرمولاسیون فوق حرفه ای و پیشرفته و بر گرفته از آخرین روش‌های تقویت موتور مناسب برای انواع اتومبیل ها با سوخت های مختلف می‌باشد. مایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت کلیه رسوبات و ناخالصی ها را در خود حل می‌کند و باعث تمیزی و در نتیجه از بین بردن هر گونه آلودگی در داخل موتور می‌شود که این امر سبب بهبود عملکرد داخل موتور می‌شود. کاهش مصرف سوخت، کاهش اصطکاک و افزایش توان خروجی موتور از لحاظ قدرت و شتاب از دیگر مزایای استفاده از این محصول حرفه ای می‌باشد. مایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت را می‌توانید از طریق مخزن سوخت و همچنین مخزن روغن وارد موتور نمایید.

طریقه مصرف


  مورد استفاده

مایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت را می‌توانید برای خودرو های با سوخت گاز، بنزین و دیزل و همچنین موتور های دوزمانه نیز مورد استفاده قرار دهید.

  معرفی تولید کننده

شرکت گام اوت به عنوان یک برند آمریکایی به طور اختصاصی در زمینه تولید مکمل های بنزین و موتور خودرو فعالیت می‌کند. شرکت گام اوت بر اساس آخرین فناوری ساخت و طراحی موتور خودروها محصولات خود را فرموله کرده است و لازم به ذکر است محصولات گام اوت برای کلیه نسل های موتور سازگار می‌باشد و برای موتور های قدیمی که با سیستم کاربراتور کار می‌کند نیز مناسب است. امروزه شرکت گام اوت با تولید محصولات پیشرفته و کار کردن به صورت تخصصی در زمینه مکمل های بنزین توانسته است طیف وسیعی از معضلات عملکرد موتور خودرو ها را حل کند و به وسیله کاهش خوردگی قطعات داخلی موتور و کاهش سطح دوده و چربی ، راندمان موتور و همچنین توان اندیکاتوری داخل سیلندر را افزایش دهد.