پولیش پلاستیک مایع مادرز  

کد محصول:  
6208

مشخصات کلی

کاربرد:محافظت کننده
حجم: ۲۳۶ میلی لیتر  
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

ایجاد لایه مقاوم پلیمری محافظت کننده سطوح پلاستیکی از نور خورشید، قطرات و لکه های آب و آلاینده های موجود در هوا 
طراحی شده برای استفاده راحت توسط مالک خودرو و بدون نیاز به نیروی متخصص
برطرف کننده زردی ها و لکه های ایجاد شده در خودروهای کروک 
استفاده مداوم ازین این محصول باعث ایجاد عمر طولانی ادوات داخلی فضای خودرو میشود.

معرفی محصول

پولیش خش بر پلاستیک مادرز در از بین بردن خط و خش ، لکه ،شکاف های کوچک و ریز از روی سطوح پلاستیکی بسیار مفید میباشد.درخشش و محافظت از سطوح پلاستیکی از دیگر وظایف این محصول میباشد.این محصول از اثرات مخرب خورشید و لکه های آب و آلاینده های موجود در هوا بر روی سطوح پلاستیکی جلوگیری میکند.  پولیش خش بر پلاستیک مادرز را در کلیه نقاط پلاستیکی در خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. 

طریقه مصرف

پولیش خش بر پلاستیک مادرز را بر روی سطح پلاستیکی مورد نظر استفاده کنید و با یک پارچه نرم شروع به از بین بردن خط و خش از روی سطح مورد نظر نمایید.

  معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.