محافظ چرم مایع مادرز 

قیمت: ۳۱۶٬۰۰۰ تومان
کد محصول:  
6312

مشخصات کلی

کاربرد:محافظت کننده
حجم: ۳۵۵ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

باعث نرمی و لطافت سطوح چرمی می شود
 محافظ خوبی در برابر آلودگی های احتمالی است

معرفی محصول

نرم کننده چرم مادرز محافظ قدرتمندی از سطوح چرمی داخل خودرو است. شما به سختی جرم ها، لکه های چربی ، گرد و خاک را از روی سطوح چرمی داخل خودرو پاک کرده اید و دیگر نمی خواهید آن را در معرض این قبیل آلودگی ها قرار دهید. از این رو لطیف کننده چرم مادرز نه تنها باعث نرمی و لطافت سطوح چرمی می شود بلکه محافظ خوبی در برابر آلودگی های احتمالی است که به چرم خودرو آسیب می زند. فرمول ویژه بکار رفته در این محصول شامل روغن های خاصی است که از خصوصیات چرم طبیعی محافظت می کند.

  مورد استفاده

نرم کننده چرم مادرز برای سطوح چرمی لوازم داخلی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.

طریقه مصرف

مقداری از نرم کننده چرم مادرز را روی  دستمال نرم و لطیف بریزید و شروع به مالش دادن قسمت های چرم کنید. استفاده از حوله مایکروفایبر نانو مادرز باعث بهبود عملکرد لطیف کننده چرم مادرز می شود.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.