تمیز کننده چرم فوم مادرز 

کد محصول:  
6410

مشخصات کلی

کاربرد:تمیزکننده
حجم: ۲۳۶ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

حاوی گلیسرین مخصوص
با نفوذ روی سطوح چرم باعث حل شدن لکه های چربی و پاکی منحصر به فرد سطوح چرم می‌شود

معرفی محصول

اسپری فوم چرم مادرز یک پاک کننده قوی برای از بین بردن لکه های سمج و سرسخت می‌باشد. این محصول حاوی گلیسرین مخصوص می باشد که باعث غنی شدن مایکرو-امولسیون موجود در این محصول و در نتیجه به وجود آمدن تعادل رطوبتی شده است که با نفوذ روی سطوح چرم باعث حل شدن لکه های چربی و پاکی منحصر به فرد سطوح چرم می‌شود. استفاده از این محصول شرایط مناسبی را برای لطیف کردن چرم آماده می‌کند.

مورد استفاده

اسپری فوم چرم مادرز برای تمام سطوح چرمی داخل خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طریقه مصرف

استفاده از اسپری فوم چرم مادرز بسیار آسان است. کافی است مقداری از فوم را روی پارچه مخصوص بریزید و به خوبی سطوح چرمی را مالش دهید. سپس با استفاده از پارچه نرم و تمیز دیگر قسمت هایی که قبلا فوم زده شده است را پاک کنید. برای اثر بخشی هر چه بهتر فوم چرم مادرز بهتر است از ۲ حوله مجزای مایکروفایبر نانو مادرز استفاده کنید.

  معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.