اسپری تمیز کننده چرم مادرز 

قیمت: ۲۴۱٬۳۰۰ تومان
کد محصول:  
6412

مشخصات کلی

کاربرد:تمیزکننده
حجم: ۷۱۰ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

محافظ و لطیف کننده چرم
راهی ساده و سریع برای نرم و لطیف کردن چرم
دارای PH مناسب و انحصاری که هیچ صدمه ای به چرم نمیزند
ساخته شده از روغن پاچه ی گاو و لوسیون پشم گوسفند
تمیز کننده با حفاظت بسیار بالا از چرم

معرفی محصول

سطوح چرمی خودرو یکی از قسمت هایی است که نیاز به مراقبت ویژه و منظم دارد. از این رو مهندسان شیمی شرکت مادرز محصولی نوآورانه را طراحی کرده اند که تاثیر خارق العاده ای بر روی سطوح چرم دارد. اسپری تمیز کننده چرم مادرز با فرمول منحصر به فرد تمامی جرم ها، آلودگی ها، لکه های چربی و آب را به خوبی از روی سطوح چرمی خودرو شما پاک می‌کند. همچنین استفاده از اسپری تمیز کننده چرم مادرز باعث آماده سازی سطح چرم برای اعمال لطیف کننده چرم مادرز است. استفاده  از اسپری تمیز کننده چرم و لطیف کننده چرم مادرز باعث افزایش طول عمر قسمت های چرمی خودرو می‌شود.

مورد استفاده

اسپری تمیز کننده چرم مادرز برای سطوح چرمی داخل خودرو مناسب می‌باشد.

  طریقه مصرف

ابتدا بهتر است آلودگی های درشت و قابل دید را از روی سطوح چرم بردارید سپس محلول را روی پد مخصوص و یا حوله مایکروفایبر اسپری کنید. با حرکت یکنواخت و دایره ای آن را روی سطح چرم بکشید.  کمی صبر کنید و بعد با طرف تمیز حوله مایکروفایبر رسوبات به جا مانده  از اسپری تمیز کننده چرم مادرز را از روی صندلی پاک کنید.

  معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.