کیت کامل پولیش چراغ مادرز 

قیمت: ۵۳۱٬۲۰۰ تومان
کد محصول:  
7251

مشخصات کلی

کاربرد: براق کننده
حجم: ۲۳۶ میلی لیتر 
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

قابلیت پاک کنندگی بالا
مناسب برای چراغ های خودرو
-ایجاد لایه محافظ بر روی چراغ

معرفی محصول

کیت پولیش چراغ مادرز یک محافظت کننده قوی از سطوح صاف و شیشه ای چراغ به حساب میرود. با استفاده از این محصول به راحتی میتوان لکه ها و دوده ها را از روی سطح شیشه چراغ از بین برد.
کیت پولیش چراغ مادرز برای چراغ جلو و عقب مورد استفاده قرار میرود.

طریقه مصرف

 پولیش چراغ مادرز را روی سطح مورد نظر به مقدار لازم بریزید و سپس با پد مخصوص داخل کیت با دریل شارژی  شروع به تمیز کردن چراغ های خودرو مورد نظر نمایید.

معرفی تولید کنند

شرکت مادرز در اواخر دهه ۸۰ میلادی در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.