شوینده قوی کامل سیستم سوخت رسانی گام اوت Regane High Mileage 

کد محصول:  
800001365

مشخصات کلی 

کاربرد: شوینده
حجم: ۱۷۷ ml 
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

مخصوص موتور های با کارکرد بالا 
با فرمولاسیون قوی برای از بین بردن هر گونه آلودگی از سیستم سوخت رسانی
مناسب برای کاهش اصطکاک در قسمت سرسیلندر و تماس سوپاپ ها در محل سیت سوپاپ

معرفی محصول

شوینده مدار سوخت رسانی مخصوص موتور های با کارکرد بالا گام اوت یک محصول حرفه ای با فرمولاسیون قوی برای از بین بردن هر گونه آلودگی از سیستم سوخت رسانی مناسب می باشد. اتومبیل هایی که مسافت بیش از ۱۲۰۰۰۰ کیلومتر را پیموده اند در معرض رسوبات و آلودگی در سیستم های سوخت رسانی قرار می‌گیرند که اغلب سبب افزایش اصطکاک در موتور و کاهش توان خروجی داخل موتور می‌گردد. شوینده مدار سوخت رسانی مخصوص موتور های با کارکرد بالا گام اوت با عملکردی بالا برای کاهش اصطکاک در قسمت سرسیلندر و تماس سوپاپ ها در محل سیت سوپاپ می‌شود که باعث کاهش مصرف سوخت و در نتیجه افزایش بازدهی موتور می‌گردد.

  طریقه مصرف

شوینده مدار سوخت رسانی مخصوص موتور های با کارکرد بالا گام اوت را هنگامی که باک بنزین خودرو حجم کمی دارد، به مخزن سوخت اضافه کنید وسپس مخزن بنزین را پر نمایید. برای رسیدن به نتیجه مطلوب اجازه دهید بنزینی که بعد از وارد کردن محلول، داخل باک ریختید به طور کامل سوخت شود و سپس مجددا سوخت گیری نمایید.

  مورد استفاده

شوینده مدار سوخت رسانی مخصوص موتور های با کارکرد بالا گام اوت برای کلیه اتومبیل هایی که مسافت زیادی را پیموده اند بسیار مناسب می باشد.

  معرفی تولید کننده

شرکت گام اوت به عنوان یک برند آمریکایی به طور اختصاصی در زمینه تولید مکمل های بنزین و موتور خودرو فعالیت می‌کند. شرکت گام اوت بر اساس آخرین فناوری ساخت و طراحی موتور خودروها محصولات خود را فرموله کرده است و لازم به ذکر است محصولات گام اوت برای کلیه نسل های موتور سازگار می‌باشد و برای موتور های قدیمی که با سیستم کاربراتور کار می‌کند نیز مناسب است. امروزه شرکت گام اوت با تولید محصولات پیشرفته و کار کردن به صورت تخصصی در زمینه مکمل های بنزین توانسته است طیف وسیعی از معضلات عملکرد موتور خودرو ها را حل کند و به وسیله کاهش خوردگی قطعات داخلی موتور و کاهش سطح دوده و چربی ، راندمان موتور و همچنین توان اندیکاتوری داخل سیلندر را افزایش دهد.