مایع پولیش چراغ مادرز  

قیمت: ۲۵۷٬۵۰۰ تومان
کد محصول:  
8808

مشخصات کلی

کاربرد: براق کننده
حجم: ۳۵۵ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

ساده و سریع برای رنج گسترده ای از طلق‌ها و پلاستیک‌های نرم یا خشک
محافظ بسیار قدرتمند در برابر خرابی از طریق ایجاد لایه مهار کننده پلیمری
محافظ در برابر UV
شفاف کنندگی یکسان
وضوح فوق العاده
مناسب برای چراق جلو، چراغ عقب و سان روف
 

معرفی محصول

پولیش شفاف کننده چراغ مادرز برای درخشندگی انواع شیشه چراغ ها مناسب میباشد.استفاده از این محصول یک راه سریع و آسان برای از بین یردن انواع دوده و چربی روی شیشه چراغ ها میباشد.این محصول محافظ بسیار قدرتمند در برابر خش های روی چراغ نیز میباشد.ایجاد شفافیت و وضوح شیشه چراغ از ویژگی های دیگر این محصول میباشد.پولیش شفاف کننده چراغ مادرز برای چراغ جلو ، چراغ عقب و سانروف مورد استفاده قرار میگیرد. 

طریقه مصرف

پولیش شفاف کننده چراغ مادرز را به مقدارلازم بر روی سطح مورد نظر بریزید و سپس با یک پارچه تمیز شروع به تمیز کردن شیشه چراغ مورد نظر خود نمایید.  

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز دراواخر دهه ۸۰ میلادی در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم