اسپری واکس سریع رفلکشن مادرز  

کد محصول:  
10224

مشخصات کلی

کاربرد: براق کننده
حجم: ۷۱۰ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

 ایجاد یک لایه مقاوم بین رنگ خودرو و ذرات و آلاینده ها
 غیرقابل قیاس با محصولات مشابه.
چند جانبه و دارای قابلیت پاک کنندگی و درخشانندگی و محافظت طولانی مدت همزمان. 
یک انتخاب عالی برای پاک کنندگی و حفظ رنگ مناطقی که دسترسی به آن ها سخت است. 
تقویت کننده پولیش های قبلی


معرفی محصول

یکی از راه های سریع و ساده برای محافظت و درخشندگی بدنه خودرو استفاده از اسپری واکس رفلکشن مادرز است. این محصول را می‌توان در سطوح نم دار و خشک استفاده کرد. اسپری واکس رفلکشن مادرز قادر است به تنهایی محافظت و درخشندگی مورد نظر شما را  فراهم کند. این محصول باعث تقویت واکس بدنه خودرو می‌شود.

  طریقه مصرف

اسپری واکس رفلکشن مادرز را به مقدار لازم بر روی بدنه خودرو خود اسپری نمایید و با استفاده از یک حوله نرم سطح مورد نظر را پاک کنید، پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از خط و خش احتمالی بر روی بدنه ازحوله مایکرو فایبر نانو مادرز استفاده کنید.

  مورد استفاده

اسپری واکس رفلکشن مادرز برای کلیه سطوح رنگی بدنه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در دهه۸۰ میلادی در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است.شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است.اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد.وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد.در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.