مایع تمیز کننده گیربکس گام اوت Transmission Flush 

کد محصول:  
5073337

مشخصات کلی 

کاربرد:تمیزکننده گیربکس
حجم: ۴۷۳ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

از بین برنده رسوبات
کاهش اصطعکاک و سایش
جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی
تمیز کننده گیربکس خودرهای دنده ای و اتوماتیک

معرفی محصول

شوینده گیربکس گام اوت با فرمولی قوی و حرفه ای برای از بین بردن هر گونه آلودگی از سیستم گیربکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. دمای بالا در گیربکس و اصطکاک زیاد باعث به وجود آمدن رسوب و آلودگی در بین چرخدنده های گیربکس می‌شود. که این امر سبب ایجاد اختلال در نحوه عملکرد گیربکس ها می‌شود. شوینده گیربکس گام اوت باعث از بین رفتن کلیه رسوبات و ناخالصی ها از سیستم گیربکس می‌شود و در نتیجه عملکرد گیربکس را بهبود می‌بخشد.

  طریقه مصرف

مرحله ۱: مقداری از روغن گیربکس خودرو را تخلیه نمایید و شوینده گیربکس گام اوت را به طور مستقیم به داخل محفظه روغن گیربکس قبلی اضافه کنید.
مرحله ۲: موتور را روشن کنید و ترمز دستی را کشیده و پدال ترمز را نگه دارید. به آهستگی دسته دنده را به مدت ۳۰ ثانیه دردنده های مختلف قرار دهید به این صورا که در هر دنده ۳۰ ثانیه صبر کنید تا چرخنده ها به طور کامل در معرض شوینده گیربکس گام اوت قرار بگیرند و کامل تمیز شوند.
مرحله ۳ : دنده را خلاص کنید و اجازه دهید موتور به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه کار کند سپس موتور را خاموش کنید سپس روغن کثیف داخل گیربکس را به طور کامل خارج کرده و روغن گیربکس جدید را به مخزن روغن گیربکس بریزید.
لازم به ذکر است توصیه می‌کنیم برای ایمنی بیشتر از یک تعمیرکار حرفه ای برای این کار استفاده کنید.

  مورد استفاده

شوینده گیربکس گام اوت را می‌توانید برای کلیه گیربکس های دستی و اتوماتیک مورد استفاده قرار دهید.

  معرفی تولید کننده

شرکت گام اوت به عنوان یک برند آمریکایی به طور اختصاصی در زمینه تولید مکمل های بنزین و موتور خودرو فعالیت می‌کند. شرکت گام اوت بر اساس آخرین فناوری ساخت و طراحی موتور خودروها محصولات خود را فرموله کرده است و لازم به ذکر است محصولات گام اوت برای کلیه نسل های موتور سازگار می‌باشد و برای موتور های قدیمی که با سیستم کاربراتور کار می‌کند نیز مناسب است. امروزه شرکت گام اوت با تولید محصولات پیشرفته و کار کردن به صورت تخصصی در زمینه مکمل های بنزین توانسته است طیف وسیعی از معضلات عملکرد موتور خودرو ها را حل کند و به وسیله کاهش خوردگی قطعات داخلی موتور و کاهش سطح دوده و چربی ، راندمان موتور و همچنین توان اندیکاتوری داخل سیلندر را افزایش دهد.