مایع پولیش کروم مادرز 

قیمت: ۲۲۵٬۱۰۰ تومان
کد محصول:  
5212

مشخصات کلی

کاربرد: براق کننده
حجم: ۳۵۵ میلی لیتر 
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

پاک کننده و محافظ سطوح کرومی مانند رینگ
محافظ در برابر خوردگی و زنگ زدگی

معرفی محصول

پولیش کروم مادرز با فرمول جدید برای تمیز و براق کردن چرخ ها، لوازم جانبی و سایر سطوح مورد استفاده قرار میگیرد. از بین بردن اثر انگشت و لکه، زنگ زدگی،خوردگی و خط وخیش روی سطوح از ویژگی های این محصول میباشد. 
پولیش کروم مادرز برای تمام فلزات کروم و لوازم جانبی مورد استفاده قرار میگیرد.

طریقه مصرف

پولیش کروم مادرز را به مقدار کافی بر روی سطح مورد نظر بکشید و اجازه دهید تا محلول به طور کامل به داخل سطح نفوذ پیدا کند سپس با یک پد تمیز شروع به تمیز کردن سطح مورد نظر نمایید.

  معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در اواخر دهه ۸۰ میلادی در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.